Skocz do zawartości

Wrocław okolice - blacharz/lakiernik - progi itp :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Zna ktoś kogoś kto mi ogarnie progi w aucie?

Kupiłem Peugeota Boxera 2002 rok i chcę mu przed zimą zabezpieczyć progi tym bardziej, ze w jednym miejscu podczas czyszczenia zobaczyłem zjedzoną blachę i trzeba będzie wstawić jakąś reperaturkę lub wymienić cały próg :P

 

Macie jakieś polecane zakłady?

A może ktoś sam się tym zajmuje?

 

 

Wrocław i okolice +/- 50 km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na to patrzysz , po miesiącu nawet nie spojrzysz ... no i te modele lubią się robić rude , tak więc ja bym wyluzował , ba żeby dziur nie było (sól i woda zimą ) pierdzielnął bym to brunoxem , potem potraktował matą na gorąco, wypsikał w środek jakimś mazidłem do profili i po bólu ;)

Kamil to auto do roboty ...wożenia drabiny, wiertarek itd. , a nie do lansu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie do lansu, ale kurde mam już dziurę konkretną - jutro zrobię foty :)

Nie chcę, aby tam coś się dostało większego.

W sumie mogę żywicą zakleić, rudą przelecieć szczotką drucianą, wypsikać jakimś podkładem na całość jakimś bitexem, ale kurde jak robić to porządnie :)

 

We czwartek oddaję auto na wymianę rozrządu, filtrów, oleju, płynów itp więc później zajmę się tymi progami no i reklamą heh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew Błądek na Przesmyckiego 21

http://bazafachowcow.pl/experts/149014-zaklad-blacharsko-lakierniczy--zbi

 

2 lata temu robiłem u niego progi w Foce, bo nie miałem chlapaczy i mi po zimie lakier wyżarło.

Do dzisiaj nic się złego nie nie dzieje.

Gościu jest niedrogi i solidny.

Tylko zwróć uawgę, bo na Przesmyckiego jest ze trzy zakłady lakiernicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...