Skocz do zawartości

Sub w Galancie


dario1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, czyli najpierw wygłuszę dzwi i zepnę w mostki wzmaka. Spróbujemy bardziej woofer rozruszać, mam nadzieje że po tych zabiegaj pojawi się więcej kicka (na wcześniejszym wzmacniaczu Kenio 846, mialem wrażenie że było go więcej i był bardziej wyczuwalny na nogawce :) ). Posłuchamy i zamiast TW HSK zamontuje TW DLS i zobaczymy jaka będzie zmiana.

Rozumiem że po tych zmianach tj. mostek, od nowa będę musiał gain ustawić? Nie pamiętam jak bardzo teraz jest "rozkręcony"

 

 

 

 


tylko kwestia czy masz jak cięcia poustawiać

 

i to jest dobre pytanie, bo w radiu jest tylko dolnoprzepustowy filtr- przynajmniej bawiąc się ustawieniami nie widziałem górnoprzepustowego, jak i w specyfikacji radia na pierwszej lepszej stronie w internecie nie było informacji że jest . Do wzmaka dawno nie zaglądałem i nie pamiętam jakie filtry on posiada. Gain jak poustawiał Pavliq to tak zostało do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Cos mi swita, ze aktywnie nie potniesz, jedynie rycie zwrotnicy

 

nawet nie wiedziałbym jak się do tego zabrać :)

 

także spróbujemy mostków na początek bo aktywka to nie ten level dla mnie :) a jeszcze z kombinowaniem ze zwrotkami to już całkiem.

 

Mi tweeeter z HSK w sumie odpowiada, mam na radiu ustawione -2db, i gra całkiem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasunęło mi sie jeszcze jedno pytanie, podobno nie ma głupich pytań więc zaryzykuję.

 

Rca które wchodzą do wzmacniacza mają krótkie kable tzn. najpierw są połączone w  całość a nastepnie rozdzielają się na 4 koncówki.

Z tego co pamiętam to tych końcówek nie da się na tyle rozciągnąć żeby zrobić mostek.

Czy są może dostępne przedłużki kabli RCA, lub ewentualnie w jaki sposób można to rozwiązać. Oczywiście nie chciałbym kupować nowych kabli :)


A jeżeli są takie przedłużki to jak się "profesjonalnie" nazywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadku, jeszcze raz dziękuję bardzo za pomoc w niedzielę.

Przy wygłuszonych dzwiach oraz puszczeniu przodu w mostkach ze wzmaka, jest wielka poprawa jak na moje ucho:)

Przód dostał dużo większego kopa i dynamiki, zdecydowanie wooferom brakowało watów.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,nawet mi się uda czasem komuś pomóc :wink:

Załatałeś zawias w sub'ie?

 

jeszcze nie miałem, czasu, ale we wtorek postaram się to ogarnąć. Po za tym szukam powoli nowego suba tak jak rozmawialiśmy 10 calówki, i możliwe że będę chciał do niego nowy piec, tyle że trzeba kupić opony na zimę więc musi to chwilę poczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...