Skocz do zawartości

Subwoofer FOCAL UTOPIA 33WX opinie..


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że w sumie przypadkiem nabyłem z prockiem F1 dwa takie suby ( z zamiarem sprzedaży) jestem jednak ciekaw Waszych opinii na ich temat bo być może bym je zostawił (lub jeden) dla siebie.

Czego się można po nich spodziewać, czy nadają się do aut typowo SQ( skoro producent zaleca dla nich BR 35-45 litrów).

Czy ktoś próbował ich w closecie, a jeśli tak to w jakim litrażu?

Poproszę o opinie osób , które miały okazję je usłyszeć , gdyż mam je bez skrzynek, tak więc musiałbym wydać najpierw parę setek na skrzynkę na zamówienie aby sobie tylko ich posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 33wx w br, szkrzynke robil mi Michał z Redy wg karty producenta. Fajnie schodził, byl szykbi i bylem z niego zadowolony. W sumie sprzedalem tylko dlatego ze za duzo zajmowal miejsca. Po nim przesiadlem sie na obecnego suba, ktory lepiej zgrywa sie z przodem z focalem mialem tak ze trudno bylo go usstawic tak aby zawsze był z przodu sceny

 

Spory bydlak był http://imageshack.us/photo/my-images/148/dsc7306large.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie spore są... (delikatnie mówiąc). A ciekawy jestem czy nie idąc zaleceniem producenta tylko ładując je w closet nie obetnie im się skrzydeł. Może to z kolei poprawiłoby im punktualność w porównaniu do BR?

I jeszcze jedno mnie zastanawia w 90 % przypadków gdy przeglądałem sieć , jakieś ich aplikacje ludzie ładowali je parami po dwa... Ciekawi mnie dla czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odsłuchałem sobie w drodze powrotnej odbierając sprzęt. Na szczęście okazało się ,że gość miał starą skrzynkę od jednej sztuki. Potwierdzam Twoje słowa, że ma ładne zejście, jest szybki(aż to dziwi patrząc na wielkość membrany, ale myślę ,że Focal świadomie podszedł to tematu większa membrana o mniejszym skoku zawieszenia= ta sama skuteczność co mniejszy sub o większym skoku , lecz lepsza punktualność) każdy cm tych subów cieszy oko, nie spotkałem się do tej pory z tak wysokim poziomem materiałów i dbałości o wykonanie.

Gra póki co z tyłka... Bo to szybka wrzuta i nie było czasu, się bawić, ale to z drugiej strony pozwoliło mi wyraźnie go słysząc poznać jego walory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...