Skocz do zawartości

Wzmacniacz home audio


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

neutralne, dynamiczne brzmienie; sam mam wyzszy model. Dobra japonska elektronika

http://allegro.pl/luxman-lv-100-hi-end-i2662952977.html (z tym hi-endem to przesada)

http://allegro.pl/wzmacniacz-luxman-lv-100-super-okazja-japan-i2680401599.html

Dobry wzmacniacz, nie patrz na to ze ma 25W mocy, Nadowskie waty sa prawdziwe

http://allegro.pl/wzmacniacz-nad-310-i2674454868.html

 

http://allegro.pl/marantz-pm-25-japan-bardzo-zadbany-polecam-i2678083232.html - dokladnie tego modelu nie slyszalem ale brzmienie Marantza jest raczej uniwersalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwróć uwagę na wejście sygnalowe,Nad i Marantz mają tylko chinch. Mówię "tylko" bo nie wiem czy masz jakiś dobry cd.Jeśli nie masz jakościowego cd-ka to nie wiem czy nie lepiej poszukać czegoś co by jeszcze miało jakiegoś optyka lub spdif.Nad i Marantz wyglądają zachęcająco chociaż nie słuchałem.Za takie pieniądze to jest śmiech.Można by sie pokusić cd do tego a poźniej jakieś monitorki a później... :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w zasadzie kolega niech sobie sam odpowie co z tym fantem teraz zrobić.Nasze sugestie zwróciły uwagę na najważniejsze sprawy powiedzmy.Czasami za naprawdę śmieszne pieniądze można osiągnąć efekt że się tak wyraże kilkutysięczny trzeba tylko żeby koledzy pomogli wybrac odpowiednie klocki i głośniczki do tego.

No i troszkę szczęścia też trzeba mieć.

 

Dodam że za 300zł można kupić yamahę rxv440rds- to nie jest sprzęt czysto audiofilski ale za takie pieniądze warta uwagi.Ma wyjście optyczne jak i coax cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się lepiej za Soniakami z "ES" na końcu , Yamahami , Marantzami , Denonami ...radzę poszukać w okolicy jakiś lombardów , bo można za śmieszną kasę trafić perełkę ;)

 

tylko ze te wzmacniacze z ES na koncu troszke sobie ksotuja ale bede cierpliwie szukal okazji :)

 

duzo o wzmacniaczach a co o kolumnach ?

 

http://allegro.pl/audiofilskie-kolumny-summit-sax-888-super-okazja-i2670528466.html

caly czas sie zastanawiam nad tymi... nie wiem czy sie kusic , czy w ogole zaczynac targowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że na HA to kolega się nie zna ;) określ może max budżet na kolumny, gdzie to ma grać i jakiś budżet na wzmak. Bo inaczej to czuję że tu różne propozycje będą padać. na alledrogo jest aukcja z 3SM za ok 500 zł, myślę że warto się zainteresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem, że jak chciałeś dać 244zł x2 szt , czyli masz pińcset na kolumny >

 

TANNOY M3 - ANGIELSKIE BRZMIENIE - ZA 499 - KURIER (2639259272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fenomenalne głośniki KEF Coda 9!! (2672343430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KOLUMNY MONITOR AUDIO (2662855691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Canton Fonum 501 . Kolumny . 0212 (2608559793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Arcus TS 500 super dźwięk za niewielką kasę! (2681152543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

HECO MYTHOS 500 kolumny podłogowe LEGNICA (2638480998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kolumny ARL JORDAN Basic4 moc 120W Sosnowiec • Tablica.pl

Quadral allsonic SL 202 . Kolumny . 0812 (2603371639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

W sumie nie napisałeś jaki masz pokój , bo od tego zależy czy starczą podstawkowe , czy koniecznie muszą być podłogowe z 20cm woferem ;) Chociaż czasem malutkie kolumienki grają ogromnym dźwiękiem .

Będzie to stać w miarę "jak Bozia przykazał aby zrobić "trójkąt" " , czy może masz tylko miejsce na szafie :wink:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie w ogole :D moje wiadomosci koncza sie na radmorze 5102 :D ma to stac obok komputera na lewym i prawym koncu biurka : ) a wzmacniacz pod monitorem :D

 

600 zl na wzmacniacz z kolumnami. za tyle sprzedam xeteca tyle chce zainwestowac :)

 

wielkosc mojego pokoju to ok ; 6m x 4m

 

http://tablica.pl/oferta/kolumny-arl-jordan-basic4-moc-120w-ID1seOh.html

 

powalla po te glosniki mam 25 minut drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli moje typy od razu skreśl z racji wielkości ;)

 

Co najgorsze , to masz duży pokój i tam takie np. Tannoy M1 (M2) się nie sprawdzą , sprawa druga , to myślałeś o zestawie komputerowym 2.1 ? Muza poleci z kompa pewnie (ktoś chyba pytał ale nie sprecyzowałeś) , więc może nie warto się martwić sceną , jej głębią , ustawieniem instrumentów na niej ...może ma być tylko fun i głośno , przy gierkach , filmach itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze przy biurku ktore jest odsuniete od sciany z 70 cm po lewej i prawej mam 2 szafy takie - ich blat jak siedze przy biurku jest na wysokosci moich ramion moglo by takze to byc na roku 1 i 2 szafy

 

obecnie mam zestaw 2.1 logitecha :D , tak wzmacniacz bedzie polaczony z komputerem i muzyka wlasnie z niego bedzie wysylana :)

 

 

ps. co nei zmienia faktu ze moge zrobic przemeblowanie specjalnie pod sprzecik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolumny tez mają leciwe przetworniki i nie wiadomo ile byś jeszcze ich posłuchał

przypominam ze seas wysyla darmowe piankowe zawieszenia do swoich glosnikow! (nie zeby w tych byly seasy)

 

a glosniczki pioneera z seri cs ?

raczej nie kupilbym kolumn z wysokotonowym stozkiem. chociaz stare pionki nawet graly

 

na alledrogo jest aukcja z 3SM za ok 500 zł, myślę że warto się zainteresować

przetworniki bardzo dobre. zwrotnica juz skopana wg mnie :/

 

TANNOY M3 - ANGIELSKIE BRZMIENIE - ZA 499 - KURIER (2639259272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

przeciez te tanie tannoye graly na poziomie "legendarnego" ARN 150 :/

wiec STXy za 400zl beda graly podobnie

 

w arcusach widze vife na gorze i seasa na dole - warto sie zainteresowac. podobnie cantony...

ale jak widze to co autor szuka... to chyba bedzie mu malo glosnikow

 

a opisu heco chyba nawet nie czytales?

 

powalla po te glosniki mam 25 minut drogi

to jedz i posluchaj ;)

 

 

czyli warto przemeblowac pokoj dla tych 2 pudełek ?

jezeli chcesz sluchac sceny to koniecznie. jak tylko dla rozrywki to mozesz zrobic jak kazdy dzieciak i wrzucic gdzies na szafe w dowolnym miejscu :P

 

stx szłu nie robią ( mam stx f140 )

graja dopiero MX i FX. ale graja juz na wysokim poziomie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...