Skocz do zawartości

GALAXY 2xHX2 by bassaddickts


HX2 18"
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego tam jest opcja zapłać teraz (w języku zależnym od ebay uk ,de, sp itd.) gość dostaje kasę przez paypal wraz z adresem z paypala(transferowany do ebaya). A ty co możesz zrobić to zapłacić i wysłać meila do niego z adresem kolegi w Niemczech może się zgodzić ale nie musi jego wola.Tak to się odbywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak narazie mam dwa kupie sobie trzeciego o ile go jakims sposobem sprowadze .... bedize czekał na czwartego :) nie wiem czy pisalem ten z niemiec i z hameryki oby dwa sa nowe :))

 

NALEPV dzieki za porade teraz juz wiem jak to sie odbywa jak dlamnie jest to chore... ale co poradzisz kasa przez paypal wrazie czego slyszalem jest bezpieczna i mozna zawsze jakos to latwej odzyskac prawda czy sie myle i pi..sze glupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbuduje teraz auto pod dwie 18 zainwestuje w prąd bo troszke go czeba bedzie. puzniej sciagne sobie piecyk rf 40001-bd :)) tarantule bede musiał sprzedac takze powoli do przodu i powoli mozna dokladac osiemnastek ? nie wiem czemu Ci sie nie podoba moje podejscie to nie jest model ktory stoi w polowie sklepow na polkach chyba sie zemna zgodzisz oferty z tym glosnikiem sa zadko spotykane i czeba je wykorzystywac tutaj sie chyba zeman zgodzisz . a co do piosenki zagadza sie ostatnio sam sie z kumplem z tego smialem :) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu na myśl nasuwa się jedna taka pioseneczka Tomasz Niecik - Cztery osiemnastki - YouTube

Już mi się nie podoba Twoje podejście, nie sztuka zamontować 18 głośników...

No to ładnie tu śmigacie,

ale szczerze to już sie pogubiłem w tych 18 stkach. :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NALEPV dzieki za porade teraz juz wiem jak to sie odbywa jak dlamnie jest to chore... ale co poradzisz kasa przez paypal wrazie czego slyszalem jest bezpieczna i mozna zawsze jakos to latwej odzyskac prawda czy sie myle i pi..sze glupoty

Ja na ebay'u kupilem juz ok 250 sztuk roznych towarow i ten system moze nie idealny ale jest jasny i klarowny jak sie oczywiscie chce cos kupic.

 

Co do instalki, nie wyobrazam sobie jak z Twoim podejsciem chcesz je zasilic jesli za poczatku tej istalki nie zajmiesz sie na POWAŻnie sprawdą prądu.

No ale ja tam gluchy i tępy jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja sie pytalem juz pare razy o prad przedstawcie jakies oferty wmiare cenowe co kupic ile sztuk itp :) to wy jestescie grubo w temacie nie ja :) jak narazie mam alternator 115 puszczone na dwuch kablach aku 110ah

 

Panowie wszystko jasne z ebayem ... kumpel za...rdolił.zrobił maniane po całosci zamiast wybrac Paypal wybrał przelew a wiadomo do przelewu potrzeba dodatkowe jakies pierdoły gdyby dał paypala mialbym meila do niego itp spokojnie bym wysłal pieniazki i po sprawie teraz to sie wku...ilem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę że w spód nie ogarniacie ebay-a :P

 

zapytam, może głupio ale zapytam. obsługujecie się nim po niemiecku czy po polsku?? ta druga opcja nieraz sporo wyjaśnia ;P

 

skoro gość udostępnia paypal, to wejdz w aukcję , kliknij u góry jetzt bezahlen (czy jakoś tak), następnie zaznacz paypal i daj dalej, później prosi o zalogowanie się do paypala, następnie potwierdzasz płatność i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam zakładam nowy temat poniewaz w moim bass vanie doszło do paru zmian i chciałem je opisac i zapodac małą foto relacje z prac :)

radio-clarion dxz958rmc

aku-kinetik 2000kch

alternator laguna 210A

sub-2x18" HX2 1om w ścianie

4xhertz hsk165

soundstream tarantula trx2000d

soundstream ega1000.4

kable 50mm2 alternator aku i reszta instalacji

sygnał rockford'a 3komplety

i pare pierdół ktore beda na zdjeciach a napewno o nich zapomniałem :)

był juz wstepny pomiar piec na 3/4 bez zadnych podbic i BB było grane na 18vol na radiu zazwyczaj krece do 25 ale narazie nie probowalem tego. :)))

 

Wiecej zdjeć niebawem musze zrzucic juz wszystko bo budowa jest skonczona wszystko wymalowane powykanczane tak jak ma byc :)

post-9889-0-64293000-1348261880_thumb.jpg

post-9889-0-26667500-1348261884_thumb.jpg

post-9889-0-67567100-1348261887_thumb.jpg

post-9889-0-66633300-1348261891_thumb.jpg

post-9889-0-86887300-1348261895_thumb.jpg

post-9889-0-88820800-1348261899_thumb.jpg

post-9889-0-52804500-1348261903_thumb.jpg

post-9889-0-17997600-1348261907_thumb.jpg

post-9889-0-47542600-1348261911_thumb.jpg

post-9889-0-11705200-1348261915_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak ogarnąłeś sprawę wymiany altka w tej swojej betce? Mocowania pasowały w tym altku z laguny?

Także wymieniałem u siebie, ale nic nie podchodziło z innych aut plug&play... Skończyło się na 180 A od nowszej serii Bmki( obudowa pasowała) natomiast specjalistyczna firma zmieniła mi na zamówienie regulator napięcia, gdyż w nowych autach steruje tym komputer auta natomiast w tych BMW jest jeszcze po "staremu".

 

ps.Pomijam to co widać w bagażniku bo te dwie 18ki mnie jakoś przerażają samym widokiem... :szok: A tak nawiasem? Jak chcesz się z laską wybrać na urlop nie posiadając bagażnika? :D:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...