Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski Db Drag Reacing 2012


marbella
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jako ciekawostka

1600w i to w Polsce 10 lat temu 155dB

FIAT 125p - BASSER Car music

więc temat ile z czego można osiągnąć raczej zamknięty

 

 

w tamtym roku były zawody hifonicsa, montując ten sam wzmacniacz i głośnik należało walczyć ze sobą

w takim przypadku widać klasę zawodnika

Sylwek tylko jakim miernikiem to mieżyli...

a te zestawy z hifonem też niebyły takie tanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie tam dupa od Oka dyskusja jest o tym ile mocy potrzeba na zrobienie 150dB a ty tu prawisz jakieś swoje tezy nie na temat a jak brakuje ci argumętów bo zajażyłeś że twoja wypowiedz jest bezsensowna to mi tu z jakimiś żalami do easki wyskakujesz napisz sobie tutaj info@easca.pl i wypłacz żale w klawiature może ci coś wyjasnią! A nie zaracaj dupy durnymi pytaniami

to po co pchasz piec u-d 2500d do bartasa któremu aku trzymają 13,4 rzekomo (sam to mówił) a startował w klasie do 2 kilo - sam sobie przeczysz głupią gadką na temat "zdrowych 2 kilo" - widze ze u ciebie "zdrowe 2 kilo" to 2,4 kilo.... (a najlepej jak te "zdrowe" jest podane przy 8v

to może ja napisze producenta zeby podał mi ile ss 6500d ma przy 12v - oni mi odpisza i bede biegał po zawodach z tym papierem ze tyle podał mi producent- zapewne sedziowie powiedzą ze jest podane tez przy 14v ile ma piec - wiec odpowiem im tak jak ty napisałes ze ja gram przy 12v!!!

po drugie zadałem tobie to trudne pytanie bo jestes chyba sędzią i chyba powinienes tez znac regulamin... chyba ze to był z góry zaplanowany zabieg z tymi u-dimension - bo w sumie po co sie meczyć ze skrzynkami z wycackaniem furacza, skoro można wyjebac konkurencje po całości, na zwałowanym piecu... a tu na finałach ZONK - zip przyjechał eReSem i poszedł po bandzie i was ograł pokerowo (choć to nie ta klasa), ale teraz zapewne żałujesz ze u-dimension do tej klasy tez pieca nie zrobilo?? bo ewidentnie tam zabrakło ci tych twoich "zdrowych" "legalnych" kilowat.... skoro barbus sie po was przejechał....

wracając do meritum to z 2 szt 10" głosników połączonych w 1 ohm, strzelajac z bagaja, na jednym aku, grając do 60hz, przy CAŁEJ instalacji i komponentach do ok 2 tys zł, zrobic 150db z pieca 2 kilowego -jest powiedziałbym ze nawet niemożliwe

Więc SAM nie zmieniaj tematu bo piszemy o wynikach na bardzo budżetowym sprzęcie a przy twojej gadce to zapytam "a gdzie tam dupa do oka"?

 

U-Dimension u-DB 2500.1D Comp cena 4499.00 PLN

to nie są dane producenta - te dane podaje sklep

producent przy tych piecach podaje moc przy 12v - a zobacz jak są klasy w easce skonstruowane to bedziesz wiedział dlaczego tyle u-dimension jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są oficjalne dane producenta (str.2) i najwyższa z podanych tam wartości jest brana pod uwagę podczas zawodów.

Gdyby jakaś przeglądarka wołała o pluginy z czcionkami lub nie wszystko wyświetlała (japoński PDF), to najlepiej to otwierać w Chrome i powinno być wszystko widać - http://www.essa24.pl...ukcje/DBAmp.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to jest Blow Adrenaline W-10

Ale przydało by się wzucic coś mocniejszego i firmowego i podać co najmniej 5kW żeby wynik był co najmniej 150dB

Na tego posta odpowiedziałem:

dobre 2kw wystarczy na 150db

 

Więc SAM nie zmieniaj tematu bo piszemy o wynikach na bardzo budżetowym sprzęcie a przy twojej gadce to zapytam "a gdzie tam dupa do oka"?

Czy ktoś wspomina o budżecie bo ja na pewno nie i gadka wogóle nie tycz się funduszy! Może twój koleszka na facebooku uraził twoją dumę(david,edgar) https://www.facebook...&type=1 i teraz udzeliło ci się to w moim temacie :rotfl:

 

a tu na finałach ZONK - zip przyjechał eReSem i poszedł po bandzie i was ograł pokerowo (choć to nie ta klasa)

Sam życzyłem Konradowi i Zipowi żeby przestrzelili Kolegę Plicha bo zabardzo obrósł w piórka. Ty napewno tego nie słyszałeś bo za bardzo byłeś zajęty wydymaniem Sylwka bo srałeś w gacie że cie przestrzeli! I ja w przeciwieństwie do ciebie umiem przyjąć przegraną z godnością a nie tak jak ty szukałeś h.. do dupy i rzucałeś mięsem jak Łukasz z Democaru cię załatwił w 2010r. A druga sprawa to ciekawe ile DD Zipa ma przy 12V a ile przy nieco większym napięciu :rotfl:

 

to po co pchasz piec u-d 2500d do bartasa któremu aku trzymają 13,4 rzekomo

Nie wiem jakim cudem bartas ma takie napięcie chyba podczas ładowania bo przez moje ręce przewineło się troch akumulatorów i najlepszy do tej pory zaraz po naładowaniu miał 13.06v Ale to dalej Nie 14v Następna sprawa to tak jak w instrukcji wklejonej przez Jurka pisze na 2str. 12v 1ohm=2000rms i to najwyższa podana wartość a reszta danych jaką znajdujecie w internecie może to są rzeczywiste pomiary a może pierdoły wyssane z palca.W każdym bądz razie według instrukcji ten wzmak ma 2kw I nawet jakbyś wysłał odpowiedni wniosek do EASCA żeby brali pod uwagę wszystkie wartości podane przy wszystkich napięciach to i tak U-dimension DB2500.1 będzie mógł w tej klasie startować ! Z ciekawostek powiem ci że w tamtym roku DbDrag na finałach mierzył rzekomo moc Wzmacniaczy podczas pomiarów ten wzmak startował w klasie do 2kw i miał spięte 2 suby w 0,5@ i po pomiarze jak zapytałem sędziego ile tam tych wattów zmierzył odpowiedział ze niecałe 1,5kw :D więc oco ci gościu chodzi :wink: A i tak na marginesie ja nikomu niczego nie pcham Bartas ten piec nabył sam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc macie odpowiedź na 2 kilo earthquake 147

na 2 kilo u-dimension 150

Achim sam wiesz że piszesz brednie i bronisz tylko debilnego regulaminu bo w tym sezonie jakies Twoje auto cos grało na tym piecu i zalapało sie do jakiejs X kategorii

A gadka typu ze u-d 2500 ma 2 kilo, albo ze u-d 5000 ma 4 kilo bo takie cos też słyszałem, jest conajmniej idiotyczne, a na zawodach ociera sie o kpienie z regulaminu i bezradnosć sędziów.

Wszyscy wiedza ze jest to jeden wielki wał na tym piecu, a najlepiej bedzie jak easca napisze ma nowy sezon ze pod uwage są brane wartości przy 14,4v - a jak ich prod ne podaje i nie umiesz udowodnic lub policzyć to out do najwyzszej kat.

 

 

Dziwi mnie tylko jedno. Jeśli podobno jakaś tam wartość jest przy 12v i rzekomo inna przy 14v to jaki problem aby wszyscy w danej klasie mieli ten sam wzmak :) Liczy się to co w instrukcji podał producent. A takie bicie piany po zawodach to lekko nie halo.

I a propo Zipa to znalezione w necie "DD rates them 1700W @ 14.4v" i co teraz może myśleć kolega Rafał :D Kurcze chyba go oszukali :hyhy: O rany :rotfl:

Ave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz zapewne żałujesz ze u-dimension do tej klasy tez pieca nie zrobilo??

A zapomniałem ci napisać że w fabryce u-dimensin specialnie dlamnie zrobili pare takich piecyków tu masz linka http://www.u-dimensi...hp?id=12&kid=12 jak byś nie wiedział które to podaje modele: Pru-Dimension ProZ 1-1500 u-Dimension ProZ 2-300

 

 

oZ 1-1500AB Comp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze KRZYCHU napisał o budzetowym sprzecie i że TYLKO cos by sie przydało, a nie wiem skąd wzieło sie w twojej palicy granie za 10 koła peelenów skoro dla ciebie dobre 2 kw to u-d 2500d to nie mam więcej pytań... zreszta powyżej odpisałem chyba wystarczająco.

po drugie:

Może twój koleszka na facebooku uraził twoją dumę(david,edgar) https://www.facebook...&type=1 i teraz udzeliło ci się to w moim temacie

Ni co nadaje sie do publikacji...

 

co do tego:

Sam życzyłem Konradowi i Zipowi żeby przestrzelili Kolegę Plicha bo zabardzo obrósł w piórka. Ty napewno tego nie słyszałeś bo za bardzo byłeś zajęty wydymaniem Sylwka bo srałeś w gacie że cie przestrzeli! I ja w przeciwieństwie do ciebie umiem przyjąć przegraną z godnością a nie tak jak ty szukałeś h.. do dupy i rzucałeś mięsem jak Łukasz z Democaru cię załatwił w 2010r. A druga sprawa to ciekawe ile DD Zipa ma przy 12V a ile przy nieco większym napięciu

nie wiem nie słyszałem nie jestem twoim przydupasem wiec nie łaże za toba jak ogon i nie interesuje mnie komu co zyczysz i z kim co robisz....

tak na marginesie to sylwek sie sam wysral a ja powiedziałem oficjalnie ze wali mnie to bo jestem ustawiony na drag - a dbl jest regulaminem europejskim - jak tagiego sędziego jak TY mamy w polsce to życze easce powodzenia - chamskie inwektywy .... chcesz sobie przyjaciela poszukac w postaci sylwka? czy poszczuć go przeciwko mnie?? ....jak wyżej....

a co do democaru to mięsem rzucałem na miśka a nie na łukasza, bo zaczoł sie rzucać co do wnętrza u mnie w aucie a byłem juz dawno po kontroli sędziów :)

a przestrzelił mnie democar dlatego że miałem piec od....... ciebie - yyy tzn kupiłem go przed finałami rok wcześiej na takim układzie ze ci go pozycze na finały 2009 i cały czas leżakował u ciebie odebralem go dopiero bodaj w listopadzie 2009, a co sie z nim w międzyczasie działo?? o to możemy pytac babcie u której te piece lezały (wiesz cos o tym) - nie wiem u mnie protectował... moze ty cos o tym wiesz??

Z ciekawostek powiem ci że w tamtym roku DbDrag na finałach mierzył rzekomo moc Wzmacniaczy podczas pomiarów ten wzmak startował w klasie do 2kw i miał spięte 2 suby w 0,5@ i po pomiarze jak zapytałem sędziego ile tam tych wattów zmierzył odpowiedział ze niecałe 1,5kw więc oco ci gościu chodzi

to gratuluje dokładnych pomiarów hahahah rozumiem ze mieli oscyloskop i całą resztę sprzętu potrzebnego do pomiaru pieca - chyba ze mówisz o tych pomiarach co ja też poprosiłem o zrobienie ich na finałach dbDRA w tym roku....... gdzie ss 6500 zapiety w 0,5 ohma pokazał 2600watt, a rf 4000.1 pokazał 2900 watt buahahahaha

gratuluje pojecia w temacie skoro tak bezgranicznie dajesz wiary w tego typu pomiary....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...