Skocz do zawartości

Zabudowa bagażnika mk3 variant


malutki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy moglibyście mi pomóc znaleść inspirację na zabudowę podłogi w tym aucie? Chce zrobić drugą podłoge by w niej schować wzmaczniacze i kable. W wnęce na koło zapasowe jest butla lpg a na niej umiejscowiona jest zapasówka. Zastanawiam się jak jak bezpiecznie zamocować ramę do podłogi? Macie może jakieś sugestie? Nie bardzo chcę położyć luźno płytę na podłodze. Myślałem o profilu 25x25 lub 20x30 i wykorzystanie fabrycznych punktów mocowania. Chyba że któs mógłby coś ciekawszego podpowiedzieć? Troche różnych tematów poczytałem, pooglądałem ale ta kwestia jakoś nie jest często rozwijana. z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko byś ładnie dopasował. to można wymodzić na wcisk, ale... tam podłoga płaska, więc powstanie próg, a sam bagażnik po zaciągnięciu rolety znacznie płytszy się zrobi. Dla mnie taki próg nie jest zbyt estetyczny (mówię o opcji, gdybyś chciał zabudować całą podłogę). Ja zrobiłem taką zabudowę, ale raczej w celu zabezpieczenia mojego cacuszka :D, a nie pokazywania, co ja tam namodziłem :D Zrobiłem ją na równo z nadkolami w środku, na niej stoi niewielka paczka na głośnik i cześć :P Na Forum Szmelcwagena wkleiłem link do foto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w boczek i tak chcę kiedyś subba wpakować. skrzynia z piecykami ma być łatwa do do demontażu. w drugi boczek mi się piecyki nie zmieszczą, póki co jeździł ze mna jeden picasso ale w domu leży mała gromadka złotych soniaków które chce upakować do auta. dodatkowo wqrza mnie fakt że zapasówka jest na wierzchu. popołudniu wstawie fotke jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz z jednej strony boczka zrobić suba, z drugiej strony zrobić uchwyt na koło,a srodek zrobić na wzmaki. Coś trzeba poświecić niestety. Tu koło, tu butla, tu wzmaki, a jeszcze pewnie byś chciał przestrzenny bagażnik i rozkładane tylne siedzenie bo narty wozisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Forum Szmelcwagena wkleiłem link do foto.

dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło :) w to samo miejsce chciałbym montować swoje piecyki. fakt że bagażnik będzie mniejszy przy równej podłodze zdaję sobie sprawę jednak póki co nie planuję wożenie wózka ;)

 

Mozesz z jednej strony boczka zrobić suba, z drugiej strony zrobić uchwyt na koło,a srodek zrobić na wzmaki. Coś trzeba poświecić niestety. Tu koło, tu butla, tu wzmaki, a jeszcze pewnie byś chciał przestrzenny bagażnik i rozkładane tylne siedzenie bo narty wozisz?

nart nie woże ;) to auto jest dla mnie i póki mogę chcę go mieć dla własnej przyjemności. koła z boku nie postawię bo rolety nie zamknę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dojazdówkę i niestety właśnie na baczność się nie zmieści :( A leżące koło w bagażniku... też nie podoba mi się zbytnio :/ znowu jak by podniósł całą podłogę o jakieś 10 cm to jeszcze jako tako (ale dojazdówka się pewnie nie zmieści pod podłogą), więc ogólnie będzie bardzo wysoka ta zabudowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...