Skocz do zawartości

Sub 150-200 RMS


lukaszich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie poradzić odnośnie wyboru suba. Moc 150-200RMS. Muzyka jaką slucham to głownie dance i techno.

 

Wacham się głównie miedzy:

u-Dimension Jr.1004v.2

u-Dimension RM 208

 

Czy ktos porównywał te dwa suby, a może coś innego zaproponujecie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych 2 , które napisałeś i pod juniora , to JR1004 ale nie dlatego , że RM208 jest gorszy ale z względu na to ,że ten RM potrzebuje więcej mocy ,żeby zagrać. Dobrym połączeniem Juniora i suba jest RE10s4 ... w 18L closed (ładnie gra, nie jest mułem i nawet trzęsie fotelami).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem bardzo dużo dobrych opini własnie na temat tego RM 208, warto by było zmienić wzmacniacz na mocniejszy (myśle ze tak gdzieś 220-250RMS by wystarczyło no i przod też by automatycznie dostał więcej mocy) czy lepiej pozostać przy juniorku i wziasć RE.

Tak jak pisałem zależy mi na jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przeczytanych postach wybór padł jednak na Juniora 1004 v2. Niestety on ładnie zagra ale też potrzebuje wiekszej mocy 200-250 Rms a nawet wiecej.

Jaki 4-kanałowy w miare mocny wzmacniacz byście polecili oprucz wyżej wymienionego RMV41. Uzywki też wchodzą w gre.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzynki nie pamiętam, ale była liczona closed na bank.

Pędzony AXTONem C500 x 4 (150 RMSu)

 

Z tego co się dowiadywałem w Essa to 150RMS to mało na ten głośnik. Cewka wytrzymuje duzo wiecej min. to 200Rms i skrzynka closed tak około 27 litrów, wtedy głosnik pokazuje co potrafi.

 

No ale jak się nie spróbuje to sie nie przekona, głośnik już zamówiony, zobaczymy jak zagra. Tylko jeszcze wzamaka musze dobrać mocniejszego, chciał bym coś podobnego brzmieniowo do juniorka 4-300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...