Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy, bury22


tony_tr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie takie tematy z zasady sa bez sensu tzn ich forma. Najlepiej jak by byl taki ogolny temat gdzie "poszkodowany" pisze co i jak, jest miejsce na odpowiedz "winnego zamieszania" i oznaczenie czy temat jest zalatwiony czy tez nie bez zbednych komentarzy i rozmow na wiele stron.

Nikt z nas postronnych nie zna tematu i nie wie jak bylo wiec nie ma co kogokolwiek oceniac.

JA odebralbym telefon nawet na urlopie by nie robic sobie syfu, kupujacy sa rozni, na allegro dostalem neutrala za to, ze kurier byl niemily. Niestety kupujacy coraz czesciej sa problemowi zarowno moi klienci on-line jak i w sprzedazy u mnie w firmie na miejscu.

 

Radku zalatwcie sprawe na priwie bo temat znow bedzie na kilka stron, z czego wiekszosc bedzie wygladala jak domysly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie tematy z zasady sa be sensu. Najlepiej jak by byl taki ogolny temat gdzie "poszkodowany" pisze co i jak, jest miejsce na odpowiedz "winnego zamieszania" i oznaczenie czy temat jest zalatwiony czy tez nie bez zbednych komentarzy i rozmow na wiele stron.

Nikt z nas postronnych nie zna tematu i nie wie jak bylo wiec nie ma co kogokolwiek oceniac.

Dokładnie, a tak temat jest nowy swięży i Ci starzy co brali udział w nim to już niema co czytać... Bosko... Rópcie co chceta, chcijta i rópta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22 okej, przepraszam Cię za porównanie do greena, faktycznie było nie na miejscu.

Nie chcę tutaj już w żaden sposób jątrzyć tej sytuacji, ale prawda jest taka że raczono się ze mną skontaktować dopiero gdy powstał temat. Dziwi mnie tu oburzenie co poniektórych. Bury faktycznie wspominał coś o jakimś wyjeździe, ale w żadnym wypadku nie było mowy, że ma to być wysłane dopiero jak wróci. Z tego co pamiętam stwierdzenie na czacie brzmiało "wyślij mi teraz adres żebym zdążył wysłać, ponieważ będę miał wyjazd" było to w piątek więc pomyślałem, że mówisz o jakimś weekendowym wypadzie. Nie jestem wścibski więc nie pytałem się gdzie co i na ile jedziesz. Grzecznie wysłałem adres i czekałem na przesyłkę. Nie rób ze mnie również głupiego bo wiem co mi mówiłeś i jeśli mielibyśmy ustalony termin wysyłki to nie wysłałbym Ci głupkowato po kilku dniach zapytania czy już nadałeś paczkę. Z resztą przed wszystkim prosiłem o jakąś wiadomość w dni wysyłki bym wiedział kiedy spodziewać się paczki, robię tak bo nie zawsze jestem w domu. Wszystko było na luzie bez żadnej spiny, no ale kiedy widziałem Cię regularnie na forum i widziałem, że moje wiadomości są odczytywane to lekko mnie to zdenerwowało. Twierdzisz, że o wszystkim wiedziałem to czemu mi nie odpisałeś? Normalna relacja powinna wyglądać tak, iż na moje wiadomości powinieneś normalnie bez obijania w bawełnę odpowiedzieć przykładowo: słuchaj, nie dałem rady tego wysłać, przepraszam cię ale zrobię to po powrocie z urlopu, na którym właśnie jestem. Nie zrobiłeś tego bo wiedziałeś, o tym że tego nie wiem. A po co się tłumaczyć? Lepiej z premedytacją ignorować wiadomości i telefony, niech sobie czeka. Czy to jest w porządku? Ja uważam, że nie. Niektórzy uważają, inaczej, okej każdy ma swoje zdanie.

 

Ja ...........................................

No tutaj to już wzorowe podejście do tematu. Gówniany wzmacniacz, gówniane głośniki, gówniany pilot (...) Skąd wiesz co jest mi potrzebne? Szczerze mówiąc dobrze wiedzieć, że podchodzisz do tego bez spiny. Gdy będziesz coś od kogoś kupował to każdy pewnie z wielką chęcią zostawi sobie niektóre komponenty sprzedawanego zestawu dla siebie. Bo po co Ci na przykład jakieś gówniane zwrotnice z zestawu odseparowanego? Tu właśnie pojawia się kwestia "nie kosztuje dużo, więc o co się przy*********"Ktoś odkłada na to pieniądze i niech to kosztuje nawet 50zł. Czy to powód by taką osobę poniżać stwierdzeniami, że to taniocha i ma olać sprawę? Nie każdemu się przelewa i nieraz nawet na takie "głupie" 50zł trzeba odkładać. Może Cię stać na to by szastać sprzętem, ale miej szacunek do innych.

Poza tym nie potrzebuję Twojej łaski, chcesz się w ten sposób wywyższyć nade mną? Jak jesteś taki hojny to sprzedaj go i oddaj pieniądze na dom dziecka

 

Jak kupujesz na alle... i masz, że sprzedający wyśle z powodu urlopu za tydzień, to chyba jesteś tego świadomy, że nikt specjalnie dla Kupującego nie wróci i nie wyśle paki wcześniej :D

Idąc tym tokiem myślenia to czemu bury22 nie napisał w ogłoszeniu, że jeszcze szuka pilota? Ja zwykłem sprzedawać rzeczy, które wiem, że faktycznie posiadam, a nie że może mam coś gdzieś w piwnicy. Niestety nie poinformowano mnie o dacie urlopu oraz o tym, iż w czasie jego trwania nie będzie możliwy żaden kontakt.

 

bury22 Żeby było jasne, temat i cała ta sytuacja została sprowokowana Twoim zachowaniem. Wiedziałeś, że dopytuje się o wysyłkę, co więcej miałeś możliwość powiadomienia mnie jak wygląda sytuacja, ale z jakichś przyczyn nie chciałeś tego zrobić. Nie tłumacz się, że miałeś roaming itp... Wiadomość na forum nic Cię nie kosztowała, a przecież pisałeś tu i to dużo. W związku z powyższym założyłem ten temat.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony rozumiem twoją stronę postaraj się zrozumieć też moją . Myślę że nie ma tu problemu bo pilot jest (nawet z kablem :D ) i zostanie wysłany w Poniedziałek . Ze swojej strony przepraszam żę tak późno , postaramy się jakoś to wyrównać :) .

Pozdrawiam I proponuje skończyć z tym tematem , jak dojdzie pilot niech mod to usunie i będzie spokój :)

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco , szczególnie mojego ulubionego " gorącego" Marcina :D4

 

ps. Nada uważam że nie powinieneś go używać , tak jak wyjaśniałem CI przez Fona :)

 

Bury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck wyluzuj...

Pamiętasz jak pisałeś kilka razy o to światełko które ci monterzy uszkodzili?

też niby głupota, a jednak pisałeś o tym...

 

No nie głupota, bo to szpeci wnętrze a i światełka się używa...Pilota nie... I co innego kiedy Ci ktoś coś niszczy a wyśle trochę póżniej(widzisz różnicę? :huh: )

Pilot nie ma kompletnie wpływu na funkcjonalność przedmiotu sprzedaży( wzmacniacz).)

 

Skad wiesz, ze wyrzuci pilota w kat? Taki wszechwiedzacy jestes?

 

Wszechwiedzący jest jedynie Bóg. :wink: Ja zaś swoje spostrzeżenie oparłem na praktyce(pragmatyzm dobra rzecz), nigdzie się nie spotkałem jeśli ktoś używa pieców DLSa, aby ciągnąć ten kabel i potencjometr skoro 99% obecnych odtwarzaczy oferuje funkcję sterowanie poziomem suba z jednostki?

 

Skoro sie o niego upomina to jest mu potrzebny i tyle...

 

Albo upiera dla uparcia bo to przecież "komplet", nie neguję faktu ,że się upomiał, tylko formy, bo został użyty taki ton wypowiedzi jakby bury go oszukał na piec, słowa trzeba ważyć aby nie przypinać komuś łatki... Dośle i ok. Kupujący uzyska swój komplet, sprzedający święty spokój. Zaś słowa użyte do nagłośnienia tego przypominają strzelanie do muchy z armaty.

 

Gówniany wzmacniacz, gówniane głośniki, gówniany pilot (...)

 

Gówniany pilot, z pewnością nigdzie w swojej wypowiedzi nie użyłem takiego sformułowania wobec pieca, co do pilota być może w zbyt emocjonalnie określiłem jego przydatność/wartość/ użyte słownictwo do przedstawienia sprawy. Przepraszam.

 

Bo po co Ci na przykład jakieś gówniane zwrotnice z zestawu odseparowanego?

 

Naskoczyliście na mnie ale ok, aby nie było dorabiania ideologii. rozumiałbym użyte przez Ciebie środki gdyby: np brakowało pilota od radia(używa się go często), panelu od radia(bez niego nie chodzi), zwrotnicy od głośników(bez niej nie pograją pasywnie).

Więc spytam jeszcze raz czy pokrętło od pieca pogorszyło jego walory jako takiego? Lub też nie mogłeś go zamontować i posłuchać, ciesząc się nowym zakupem bez niego?

Jeszcze raz piszę nie chodzi mnie o sam fakt ,że się upomniałeś(miałeś świętą rację) a użytą formę( bury na czarnej liście), bo ja biorę sobie do serca Naszą listę i nie kupię nic od osób, które oszukują( nienawidzę oszustów) a czytając powyższy rozległy tekst na początku myślałem ,że chodzi o kasę za piec(nie małą) i wierzyć mi się nie chciało ,że chodzi o Radka, na koniec zaś tekstu dowiaduję się ,że chodzi o...pilota.

Rzeczywiście afera godna Amber Gold... Dał Ci Radek znać przed urlopem ,że znalazł wspomniany dodatek i Ci go dośle. Naprawdę jest Ci on tak niezbędny aby używać słów ,że ktoś jest oszustem, bo pojechał na urlop zamiast Ci go wysłać?

 

Ktoś odkłada na to pieniądze i niech to kosztuje nawet 50zł. Czy to powód by taką osobę poniżać stwierdzeniami, że to taniocha i ma olać sprawę? Nie każdemu się przelewa i nieraz nawet na takie "głupie" 50zł trzeba odkładać. Może Cię stać na to by szastać sprzętem, ale miej szacunek do innych.

 

Mam szacunek do innych i do ich oszczędności. Mylisz się diametralnie. Jeśli tak to odebrałeś , przykro mi i przepraszam.

Nie wiem dlaczego się utarło ,że "sram" pieniędzmi? Uważasz ,że dla mnie 50 zł to mało, skąd takie wnioski?

 

Poza tym nie potrzebuję Twojej łaski, chcesz się w ten sposób wywyższyć nade mną? Jak jesteś taki hojny to sprzedaj go i oddaj pieniądze na dom dziecka

 

Nie chodziło o żadną łaskę tylko to ,że leży i skoro go potrzebujesz to mogę go dać, nawet nie wiem ile kosztuje ten gadzet 5 zł czy 20(jest przecież jako gadzet w pudełku od pieca), daję co roku na dom dziecka, nie uważam się za hojnego(więc z tym argumentem nie trafiłeś, nic Tobie do tego co daję i ile na biedne dzieciaki).

 

nie licz na to że da na dom dziecka tak jak go poprosiłeś..... tobie by dał.... na dzieci nie da.... ot taka prawda.... jak byś wzioł to by tutaj "przypunktował" a jak da na dzieci to da bezinteresownie i nic w zamian nie ma więc..... nie da....

 

To się K...A diametralnie mylisz, robisz co rok paczki dla dzieciaków aby miały choć trochę radości? Nie? To nie wyciągaj pochopnych wniosków!

Nie jestem synem nowobogackiego tatusia, więc znam normalną prozę zycia(także brak pieniędzy w domu), jesteście nie fer(parę osób) i nie wiem skąd takie argumenty i wnioski?

Nie znacie mnie osobiście a na podstawie nie wiem czego wyrobiliście sobie zdanie ,że nie szanuję ludzi, że szastam kasą, że dla mnie 50 zł to nic...

 

truck szacunek do ludzi mniej zamoznych innej rasy itd wynosi się z domu tutaj moim zdaniem celowo najechałeś na tony-ego.....

 

Pokaż mi wyrażnie w , którym momencie go obraziłem?

Kiedy ukazałem brak szacunku dla kolegi?

Jaki niby miał być cel mojego ataku?

Rozumiem ,że zarzucasz mojej matce i ojcu ,że wychowali chama tak?

 

Na koniec:

Przepraszam Cię tony jeśli czymś uraziłem.

Przepraszam za użyte słownictwo( nie mam problemów z wysławianiem się, lecz gdy coś jest głupie to nazywam to głupim a nie "niestosownym", gdy wqur... to wqur a nie powoduje "irytację w wysokim stopniu") ot moja wada.

Ale polecam Tobie zastanowić się czasami czy rzeczywiście osoba, na którą się najedzie na "czarnej liście"-oszustów, rzeczywiście się do niej kwalifikuje.

 

Udanego początku tygodnia!. :wink2::)

 

 

 

Wulgaryzmy...pzdr.Mastah22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck - wyluzuj. To dlaczego i po co potrzebny kupującemu jest ten pilot to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nawet jakbym miał go rzucić na półkę i go nie używać to chciałbym go dostać bo, bo za niego zapłaciłem. To dotyczy się wszelkich rzeczy typu pudełka, manuale czy akcesoria montażowe. Akurat dla mnie ten temat nie powinien tutaj się znaleźć, bo śmiem wątpić aby z burrym kontakt był utrudniony, raczej to lekka różnica interpretacji zdań. ( na urlopie przeważnie też nie odbieram telefonów). Podsumowując z burrym robiłem nie jedną transakcję i nie było absolutnie żadnych problemów. Co do Ciebie truck trochę obiektywizmu, bo najbardziej oberwało się "poszkodowanemu". To tyle ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ciebie truck trochę obiektywizmu, bo najbardziej oberwało się "poszkodowanemu". To tyle ;]

 

Nic do tonego nie mam. Ile razy mam się kalać za to?

Przeprosiłem go za słowa, które może odebrał inaczej niż miałem zamysł.

Tyle.

Reasumując dobrze ,że sprawa się rozwiązała.

Jedyna rzecz dla, której się zdecydowałem w ogóle udzielić w tym temacie to wstępny post, którego ton mówił o "wielkim wałku" ze strony Burego...

Święty nie jest( a kto z Nas jest chodzącym ideałem?) bo prawda zawsze leży gdzieś po środku więc pewnie "olał" kwestię jak znam życie, ale to ,że pilot powędruje trochę później niż piec nie kwalifikowało się do obsmarowania na "czarnej"...

A myślę ,że będzie to nauczka dla każdego z Nas, że jeśli nawet wiesz ,że "coś " jest do kompletu, ale nie leży Ci już przygotowane na stole, lepiej nie wymieniać tego w ogłoszeniu sprzedaży... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz dla, której się zdecydowałem w ogóle udzielić w tym temacie to wstępny post, którego ton mówił o "wielkim wałku" ze strony Burego...

 

A co Ty adwokat? Rozumiem zabrać głos w sprawie, ale Twój "słowotok" jest abstrakcją. Ich sprawa, ich zabawki, nie zna się tematu do końca to powinno się zachować powściągliwość. Wypisałeś elaborat i dziwisz się, że co niektórzy się zwyczajnie wkurzyli i Ci dosolili, co niepotrzebnie nakręciło tylko temat, który powinien zamknąć się w 4 postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się kurwa diametralnie mylisz,

Bez przekleństw proszę! Widzę, że za bardzo się zaangażowałeś w temat. Skoro ktoś tak Cię odebrał to coś musiało w tym być. NA drugi raz zastanów się co piszesz.

 

nigdzie się nie spotkałem jeśli ktoś używa pieców DLSa, aby ciągnąć ten kabel i potencjometr skoro 99% obecnych odtwarzaczy oferuje funkcję sterowanie poziomem suba z jednostki?

No i? Co mnie obchodzi, że ty się z tym nie spotkałeś? Nie wiesz jaka była sytuacja to nie snuj tu swoich domysłów bo zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Piec kupiłem w celu przetestowania i porównania go z moim obecnym. Niestety za darmo nie było możliwości go od kogoś wyporzyczyć. Pilot był mi potrzebny z tego względu, iż chciałem pobawić się ustawieniem fazy i co tak na prawdę może mi to dać. Druga sprawa, przeszkadzało by Ci jeśli miałbym pilot ukryty gdzieś w okolicach hamulca ręcznego? Nie ty rządzisz co i gdzie mogę sobie zamontować! Wiedziałem, że mogę potrzebować pieniędzy i w założeniu, że jeżeli wzmacniacz nie okaże się wyraźnie lepszy to od razu miałem go sprzedać. I wyobraź sobie, że powiedzmy temu chciałbym go sprzedać, a nie miałem pilota. I co wtedy? Myślisz, że ludzie są tacy wspaniałomyślni i wyrozumiali?

 

Jeszcze raz piszę nie chodzi mnie o sam fakt ,że się upomniałeś(miałeś świętą rację) a użytą formę

Mało mnie już obchodzi co o tym myślisz. Założyłem taki, a nie inny temat i nic Ci do tego.

 

Nie chodziło o żadną łaskę tylko to ,że leży i skoro go potrzebujesz to mogę go dać, nawet nie wiem ile kosztuje ten gadzet 5 zł czy 20(jest przecież jako gadzet w pudełku od pieca),

Dobra okej już wiemy, że takie rzeczy jak np piloty do sterowania są dla Ciebie "gadżetami", ale nie próbuj na siłę narzucić komuś swojego zdania! Z pewnością ten "gadżet" jest wart 5 zł, z pewnością. Twoja wypowiedź była jednoznaczna i nawet głupi skumałby co miałeś na myśli. Co więcej jedna, albo i więcej kompromitujących wiadomości napisanych przez Ciebie usunięto. Moja odpowiedź brzmi, nie dziękuję!

 

A myślę ,że będzie to nauczka dla każdego z Nas, że jeśli nawet wiesz ,że "coś " jest do kompletu, ale nie leży Ci już przygotowane na stole, lepiej nie wymieniać tego w ogłoszeniu sprzedaży... :)

Dla Ciebie może i nauczka, dla innych normalna sprawa. Nie mierz ludzi swoją miarą.

 

 

Albo upiera dla uparcia bo to przecież "komplet", nie neguję faktu ,że się upomiał, tylko formy,

Jeszcze raz napiszę jak dziecku. Sprawę można porównać do sytuacji gdy dwoje ludzi siedzi na przeciwko siebie i jedna osoba udaje, że nie słyszy tej drugiej chodź w każdej chwili może się odezwać. Bury sory, że znowu to piszę, a obiecałem że nie będę już jątrzył sprawy. Skoro już napisałem to postanowiłem opisać całą sytuację i tak jak pisałem nic Ci do tego.

 

 

Wcale nie jestem przeciwny dyskusji ale jak ktoś wypisuje takie rzeczy to na pewno nie będę milczał. Chcesz, pisz dalej. Z chęcią poczytam, inni z pewnością też.

 

Co do Ciebie truck trochę obiektywizmu, bo najbardziej oberwało się "poszkodowanemu". To tyle ;]

Jak chce niech pisze, kompromituje sam siebie, nie mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisałeś elaborat i dziwisz się, że co niektórzy się zwyczajnie wkurzyli i Ci dosolili

 

Tak aż spadły mi gacie na kostki.

Raczej mało co mnie rusza a już z pewnością nie dosrywajki od sfrustrowanych inaczej na forum.

 

A co Ty adwokat?

 

Rozumiem więc ,że tyczy się to wszystkich osób zabierających głos w tym temacie poza Burym i tonym?

Hipozja wychyla się zza drzwi czy co? :wink:

Ktoś inny może ja zaś nie... To może jeszcze ocenzurujemy moje wypowiedzi i wtedy odczujesz ulgę i spełnienie?

 

iż chciałem pobawić się ustawieniem fazy

 

Na piecu rozumiem nie ma pokrętełka od tego i cały misterny plan testów padł? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty rządzisz co i gdzie mogę sobie zamontować!

 

Co Ty w ogóle piszesz? :huh:

 

Zacytuję kilka moich zdań wyżej, może wtedy dotrze do czego piję...:

 

nie neguję faktu ,że się upomiał

Jeszcze raz piszę nie chodzi mnie o sam fakt ,że się upomniałeś(miałeś świętą rację)

 

Napisałem zaś dlatego:

tylko formy, bo został użyty taki ton wypowiedzi jakby bury go oszukał na piec,

 

Zaś słowa użyte do nagłośnienia tego przypominają strzelanie do muchy z armaty.

 

 

Nie sam fakt a sposób mnie ruszyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piecu rozumiem nie ma pokrętełka od tego i cały misterny plan testów padł? :wink2:

Twój szaleńczy upór jaki to pilot jest zbędny już mnie bawi :rotfl: Tak jak pisałem, niech każdy sobie zapamięta, że nie lubisz "gadżetów". Przyszły sprzedający będzie z pewnością bardzo zadowolony :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat braku pilota zamienił się w temat zasadności pilota. Jakby nie był potrzeby to by go nie było. DLS chyba nie jest aż taką firmą co daje bajerek dla zwabienia kupców. Truck go nie potrzebuje, ja np. i jak widać inni potrzebują. Mnie konkretnie potrzeby jest do zubażania sceny o sub bas gdy autem jedzie ze mną rodzina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , temat jest załatwiony

Potwierdzam, przesyłka doszła we wtorek czyli dokładnie wtedy kiedy napisał Bury22. Z racji, iż temat jest już pomyślnie rozwiązany, nie ma chyba sensu dłużej go ciągnąć. Jak dla mnie cały ten wątek może zostać usunięty i oddany w zapomnienie. Myślę, że Bury jak i inni nie będą mieli nic przeciwko temu.

Pozdrawiam

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...