Skocz do zawartości

Skoda Octavia RS II - Nexus - by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna Skoda Octavia RS jest dosyć znana zawodnikom :) Wraz z Nexusem właścicielem tego autka pracujemy nad nią od jakiegoś czasu...

 

Chciałbym przybliżyć montaż w tej furce. Na początek rozbiórka fury, tłumienie, okablowanie .... Biorąc pod uwagę większą ilość zdjęć zrobiłem galerię na Dropboxie. Oto link :

 

https://www.dropbox.com/sh/8adredkuisgz5yd/15SubjIBE1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Furka wzorowa , jeden z nielicznych systemów gdzie naprawdę da się słuchać HT1 :) , Furtki 1 klasa bo sam miałem Octavke i wiem ile to wymaga wysiłku ...

Paweł wyjaśnij mi tylko jaki jest sens wkładania TAC Mata do środka drzwi ? Zawsze jak się widzimy chcę zapytać i nigdy nie pamiętam :) ., U mnie były 2 próby pianek w środku i za każdym razem grało lepiej bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus przez pewien czas jeździł bez sprzętu po wytłumieniu fury. Niech odpowie jak wpłynęło wytłumienie na jazdę bryką

 

szkodniek dla kieszeni... Biorac pod uwage ilosc silnikow wykozystanych do projektu :)

 

Niestety - nowe auta nie są już tak dobre jak kiedyś produkowane bryki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem o co chodzi bo tłumiłem to auto , fabrycznie jest makabra szczególnie z tyłu nie da się jeździć ... Ale nie wiedziałem żę szum może w jakikolwiek wpłynąć na pracę silnika , a nie lepiej jest zrobić tak jak ja zrobiułem i dać zamiast Taca po prostu 2 warstwy baaardz grubej maty ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu!

Czekałem kiedy wrzucisz skodzinkę.

Nawet chciałem zaproponować jako drugie autko po HHR, ale nie chciałem nic narzucać nie wiedząc czy właściciel sobie życzy...

Słyszałem mnóstwo ciepłych słów o tym aucie, choć nie miałem okazji posłuchać(ubolewam).

Przejrzałem całą instalkę od A do Z pod innym adresem i uważam ,że to jeden z wzorcowych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem o co chodzi bo tłumiłem to auto , fabrycznie jest makabra szczególnie z tyłu nie da się jeździć ... Ale nie wiedziałem żę szum może w jakikolwiek wpłynąć na pracę silnika , a nie lepiej jest zrobić tak jak ja zrobiułem i dać zamiast Taca po prostu 2 warstwy baaardz grubej maty ?

 

Można - ale i tak Tacmat działa troche inaczej. Mata wszystkiego nie tłumi. Tą robotę przejmuje Tacmat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni chu chu ;) Będzie można zobaczyć next Evo na mistrzostwach ;)

 

Strach się bać... Heheh...

 

No cóż Polska Nam się zbroi i dobrze... :ok:

 

Truck była do posłuchania w Sosnowcu trza było korzystać :D

 

To ,że była dowiedziałem się poniewczasie... Dlatego pisałem ,że żałuję... miałem okazję posłuchać a tu lipton...

Co się odwlecze to nie nie uciecze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...