Skocz do zawartości

Car Audio Laki1111


laki1111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klocki fajne Co do montażu to ja bym parę rzeczy poprawił na Twoim miejscu :hyhy:

Zabudowa słupków wygląda okropnie albo to porządnie wyszpachluj albo czymś oklej i będzie dużo lepiej.

Wzmacniaczowi nie jest za ciepło w tym "sweterku" ???

Podniósłbym podłogę i tam jakoś zabudował wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z maxtz

Słupki fatalne...

Drzwi. Jasne obicie to ciemnego wnętrza nie ima się niczego. Maskownica również 'dopasowana' jak słoń do mrówki.

Bagażnik z tą podłogą strasznie nieciekawy. Miałem w poprzednim samochodzie coś podobnego i nie da się nic położyć równo w nim. Zatem jak wspomniał maxtz, podnieść podłogę to idealne wyjście bądź też zabudować boczek w którym jest kondensator. Dużo lepiej by to wyglądało i byłoby funkcjonalniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co daje kondensator gdy ma taki kawał do wzmaka? ten neonik to dla ozdoby?Troche to wyglada jak składak samochodowy, drzwi jakby od innego wozu:)

Słupki dobrze jest wyszpachlowac ze 2razy , ptem płozyc motip i na to farba i lakier..A ten skaj na wzmaku..Juz bym go wolał zabudowac w tej skrzynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leemarvin, zależy o czym mowa. Czy o tym żeby wyrównać bo jeśli tak to faktycznie szpachla natryskowa ale ona wyrównuje tylko drobne ryski. Nie duże.

Jeśli mowa o czymś takim co zrobi nam strukturę żeby nie było równo to jest to lakier strukturalny.

Jednego i drugiego używałem do zrobienia obudowy tweeterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leemarvin, jest zupełnie odwrotnie. Fakt że trzeba przed lakierem strukturalnym wygładzić jak najlepiej ale wypełnia nierówności znacznie lepiej od szpachli natryskowej bo ona tworzy bardzo cieniutką warstwę.

Wiem to z autopsji więc wiem o czym piszę. Tym bardziej że robiłem tymi samymi produktami obudowy tweeterów jak i łączenie panelu z kieszenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci ten sub się zgrywa z przodem, bo słuchałem takiego u siebie i był to muł i w ogóle nie grał zbyt ciekawie. Tylko zejście miał dosyć dobre, w dużo mniejszej skrzyni siedział co prawda i nie wiem jaki to wpływ miało.

 

Faktycznie jest troche wolny, zejście ma dobre, gra naprawde przyjemnie. Mi się udało go zgrać po zmianie radia z przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...