Skocz do zawartości

Audi A3 niekończąca się opowieść :) Szakal


szakal6661
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktorym rzedem go ciales na te 3k?

II (zarówno pasywnie jak i aktywnie). Naturalnie można by ostrzej i niżej lecz wówczas już wogóle się gubił brzmieniowo.

o ile dobrze kojaze producent ma w swojej ofercie KITy na tych glosnikach gdzie ciety jest nizej, ale filtrem az 4. rzedu

Zgadza się. Chyba nawet w okolicach 1,6 czy 1,8kHz. Niestety w realiach CA nie sprawdziło się to.

przecietny moze i tak, ale ja placilem 60zl za pare ;)

no i w porownaniu z konkurencja CA moim zdaniem wart uwagi

Nie twierdzę, że jest to zły przetwornik - jedynie że niczym się tak naprawdę nie wyróżniający.

Natomiast za pieniądze które Ty dałeś - z pewnością o konkurencję ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no widzisz - mi sie podoba "morelowe" brzmienie (nie chodzi mi tu o najtansze modele) wiec jego delikatnosc mi tu pasuje

ktorym rzedem go ciales na te 3k?

o ile dobrze kojaze producent ma w swojej ofercie KITy na tych glosnikach gdzie ciety jest nizej, ale filtrem az 4. rzedu

 

przecietny moze i tak, ale ja placilem 60zl za pare ;)

no i w porownaniu z konkurencja CA moim zdaniem wart uwagi

 

http://img2.imageshack.us/img2/4663/wavecor.jpg

 

jakos nie znalazlem zdjecia w slupkach

 

Te głosniki są klejone w Polsce ?

 

Zaraz jakie KITY? membranki ? te Kity mają być elementem który pozwala ciąć TW niżej ? to faktycznie niezłe KITY :)

Edytowane przez showaugh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś tam rusza :)

Małe zmiany zamiast A2 wleciał A7 który zasili słupeksy od Hehepack Dls up2,5 + up1

muszę tylko jechać po przewód, wybór padł na KLOTZ Twinax LY215 który raczej trafi na tw a na mida Profigold BassFlex

 

caly zestaw r6a

czyli r6a + sq3 + t25

 

do posluchania w koszalinie lub na zlotach tuningowych (zielony passat B5 sedan)

 

Słuchałem w Bydgoszczy Kosmosowego paska- dół i średnica ok

post-3012-0-36817700-1350044430_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z gorszych elementów w tym pasku ale ok :) , Gdzie ty sie ukrywałeś w tej bydzi ??

 

miałem swoją płytkę i dla mnie te elementy były ok, nie słucham płyt testowych focala lub easci

- ewentualnie powiem inaczej gdy miałem r6a u siebie to drażniło mnie bardziej :)

Absolutnie się nie ukrywałem :P byłem w niedziele od rana do końca ciśnieniówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem swoją płytkę i dla mnie te elementy były ok, nie słucham płyt testowych focala lub easci

Nie widziałem jeszcze żadnej , ale to absolutnie żadnej osoby od nas z Forum która słucha płyt testowych focala i easci i na tej podstawie określa system , choćby dziś dawid wsiadł sobie do mnie i miał ze 10 swoich płyt , ja np. zawsze mam etui na 30 płyt z którymi ide słuchac innych :)

- ewentualnie powiem inaczej gdy miałem r6a u siebie to drażniło mnie bardziej

W passacie były bardzo dobrze przygotowane drzwi , ale ewidentnie podbukiwał sobie i dogrywał swoje np na płycie michaela buble "it's my time" kontrabas był baaaardzo przesysowany i dudnił w uszach jeszcze 2 dni po wyjściu :P , do napier...było super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem inaczej gdy miałem r6a u siebie to drażniło mnie bardziej

tak, fabryczne R6A w 2 drogach strasznie drazni (nie tak jak tanie zestawy, ale nadal nie jest przyjemnie)

tutaj niestety bylem zmuszony uzyc wysokotonowki od oryginalu

W passacie były bardzo dobrze przygotowane drzwi , ale ewidentnie podbukiwał sobie i dogrywał swoje np na płycie michaela buble "it's my time" kontrabas był baaaardzo przesysowany i dudnił w uszach jeszcze 2 dni po wyjściu , do napier...było super

no niestety masz racje - sedziowie tez sie o to czepiali

niestety samochod dla poczatkujacego wiec wolalem "dodac" basu na zwrotnicy niz ryzykowac przester na podbiciu z radia

 

no ale to byl przeciez najtanszy zestaw jaki sedziowie sluchali w bydgoszczy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bury każdy ma inny gust :) jeden lubi blondynki a inny brunetki, jeden lubi dużo basu lub dudnienia inny mniej... góra w pasku jak i bagażnik była tragiczna, reszta była ok. A jak słuchałem Rs-a u zipa to słupeczki dla mnie miodzio a ls-y lub <f1> w drzwiach coś tam pukały ale to nie to.... Pamiętamy że przechodzę metamorfozę z ciśnieniówki? i musi być wszystkiego dużo i głośno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po blisko 4h działania coś gra :)'

 

Z jakiej firmy masz ten rozdzielacz? Na wej ma 50 w kwadracie a na wyjściach?

Bardzo fajne rozwiązanie bo to chyba 8 w jednym?

 

Pamiętamy że przechodzę metamorfozę z ciśnieniówki? i musi być wszystkiego dużo i głośno :P

 

Polecam przy pierwszej lepszej okazji posłuchać Bordowej Xantii, gwarantuję ,że dynamika i natarcie wyrwie Cię w tym aucie z fotela... I to bez zabiegów typu mega masaż z bagażnika...

Nota bene marzy mi się tak grające auto ale chyba pozostanie to w sferze marzeń... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...