Skocz do zawartości

Austria-nowe foty z Mistrzostw car-audio


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o taki opis mi chodzi. Jaki sprzęt znajdował się w każdym aucie startującym w zawodach. Zdjęcia zdjęciami, ale co po za tym? Zdjęcia tuningowanych aut i zaopatrzonych w audio to sobie mogę obejrzeć w necie przez google. Jeśli wstawiasz relację (niby "Wydarzenia") to oprócz zdjęć należy umieścić również opis tego wydarzenia... Jak dla mnie nic specjalnego, po samych zdjęciach nic się nie da rozszyfrować. Mała porada: jak następnym razem pojedziecie na jakieś zawody to zróbcie jakieś wywiady, rozeznanie w sprzęcie w autach itd. i wstawcie to na stronę wraz ze zdjęciami, a nie tylko same zdjęcia. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt znajdował się w każdym aucie startującym w zawodach.

hehe raczej nikt takiego spisu robic nie bedzie bo po 1 po co 2 nie kazdy wie co kto ma i nie kazdy sie chwali

 

opis to tez niewiem jaki przeciez to nie jest gazeta zeby pisac artykuly,pojechali pozajmowali xxx miejsca i tyle o czym tu pisac

 

Zdjęcia tuningowanych aut i zaopatrzonych w audio to sobie mogę obejrzeć w necie przez google.

No tak ale tu niemasz jakis tam aut tylko masz konkretnie foty z Mistrzostw ca z Austri.

 

Dlamnie opis jest zbedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy może by się przydały ale tak jak mówi "ige" w większości aut byłoby to niemożliwe. Każdy ma swoje tajemnice i nie chce się każdemu spowiadać.

Ten kto się zna to wie na co ma patrzeć i gdzie co znalezc.

Zrobiłem kilkaset fotek i tak wybrałem najciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do mazdy 323 Hifonics Team Polska to:

"Autem początkowo zajmowała się firma dB Max z Bełchatowa, znanego w Polsce specjalisty od dużych poziomów głośności, Pana Sylwestra Staszka. Każdy start w zawodach oznaczał coraz lepszy wynik i kolejny puchar. Do finałów w Bydgoszczy auto przygotowała łódzka Audiomania. Praca włożona w auto przez specjalistów z dB Max-u i Audiomanii, opłaciła się, gdyż mamy tytuł mistrza Polski i nowy rekord.

Cała działalność HiFonics Team nie byłaby możliwa bez Darka Jaworskiego, właściciela Mazdy, którego zaangażowanie i praca zostały właśnie nagrodzone."

 

http://www.caraudio.com.pl/main/index.php?...74&Itemid=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...