Skocz do zawartości

Hertz HE 2 + Magnat B30 - Problem ze wyłączaniem się wzmacniacza


Modzin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam skrzynię Magnat B30, radio KenWooda(modelu nie pamiętam, jest to dość stare radio ale z LCD, kupione w 2007r.). Na początku kupiłem tą skrzynie, wzmacniacz Automedia, kable i wszystko złożyłem, śmigało pięknie. Problem był jeden, na początku wzmacniacz się grzał, potem już się tak grzał że dotknąć go się nie dało. Po kilku dniach po rozgrzaniu na wzmaku włączała się opcja PROTECT, gdy się schłodził działało pięknie. Grzał się coraz szybciej to postanowiłem go wymienić na inny w MediaMarkcie bo tam owy zakupiłem. Wymieniłem na w/w Hertza, teraz gdy dam muzykę troche głośniej, wzmacniacz się wyłącza i skrzynia nie gra, gdy się ściszy gra znów. Pokrętło GAIN jest na pół, gra strasznie słabo, gdy głośność jest na 21 to gra jak wcześniej na 8, na możliwych 35 stopniach. W czym jest wina? Dodam że jestem amatorem, i nie na wszystkim się znam.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe żeby to od kabla było, spadki pewnie są ale no bez przesady że az takie jaja się działy;p z początku miałem w aucie tą skrzynie magnata pędzoną chińskimi 200 watami, na maxa prawie gain był i kabel 8mm jakiś made in china który był już czarny po miesiącu dał radę poza spadkami i nic się nie grzało;p może coś źle podpięte;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...