Skocz do zawartości

Jednoślady na StrefieCarAudio :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja pokaze coz mialem i co mam :)

Kiedys bylo to malaguti f12 zacny skuterek nei mail sobie rownych, teraz jest to panon pronce hy150 jakis koreanczyk :) Co prawda ne jest to potega motoryzacji ale latem mozna sobie troszke pojezdzic :) narazie w planach jest cos turystycznego ale to na wiosne :) moze jakis bandit lub wlasnie taki chornecik jak twoj Kamilu :) piekny sprzecik naprawde

post-1-1232208580.jpg

post-1-1232208581.jpg

post-1-1232208582.jpg

post-1-1232208583.jpg

post-1-1232208584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

strasznie lubię takie motorki z odsłoniętymi silnikami

 

Tzn NACKEDy lub "golasy"

 

Tylko pojeździć nie można bo śnieg i mróz na około :)

 

Żebyś wiedział! Aż mnie nosi... Przez ten motor zapomnaiłem o FORUM :)

Teraz siedzę na forach motoryzacyjnych :)

Ale spokojnie... Pamiętam o Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pojeździć nie można bo śnieg i mróz na około
A tam gadanie :) Na drogach czarno może troszkę mokro ale jak mrozu nie ma to można śmigać ja w tamtym roku 3 tycznia jeździłem :) W sumie cały rok na okrągło :) Teraz niestety czekam na zastrzyk gotówki żeby coś kupić przymierzam sie albo coś w stylu Horneta, Fazerki albo R6 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ee ts'ke pamietam za łebka... Bez prawka ucieczka przed policyjnym poldkiem :P Bydle sie zbierało i jaki to byl rarytas kiedy 90% z nas mialo komary, romety i jawa 50 to byl "ogien z dupy"- co dopiero bydle 350 cm :P

Rozwiercona dysza i 160km/h z wiatrem w plecy wyciagala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przeglądałem forum wiele razy i po raz pierwszy natknąłem się na ten temat.Już od wczesnej młodości(przed komunią latałem na motorynce)jeżdżę motorkami.

Ktoś pytał o cross'ówkę...od kilku lat mam cezetę 516 czyli wyczynowy cross z lat 80-90.380cm3 i 45KM.W swoim życiu miałem sporo motorków ale żaden nie zapewniał takiej zabawy jak ta ceza :zdziwko:

Na ulice mam R6

Fotka z zawodów CA-Promenada 2007

http://www.fothost.pl/upload/09/19/86217657.jpg

http://www.fothost.pl/upload/09/19/d92c56ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o cross'ówkę...od kilku lat mam cezetę 516 czyli wyczynowy cross z lat 80-90.380cm3 i 45KM.

Narowista maszyna ! :wstyd: Mialem okazje polatac troche 380 oraz 125 i zawsze mi sie podobaly :zdziwko:

Ceza zapewnia extra zabawę.Zbiornik paliwa jak i kondycja wystarcza na 30-40 minut jazdy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Karol180, oj wska u mnie zostala kupiona wlasnie z tematem na zime zeby sie nie nudzic :)

bedzie sporo polerki ale wiem ze warto sie poswiecic bo watpie ze na drodze bede sie mijal z takim motorkiem hehe

tera musze dopracowac sillnik i dokupic kierunkowskazy z epoki potem bede sie bral za lakier i polerke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
No ładnie, ładnie. Ja już też śmigam na swoim GSX-600F. Wkońcu się za niego zabrałem. Łańcuch nasmarowany i napięty, olej filtry wymienione, jeszcze tylko owiewki zostały przy siodle do wymiany. Może zrobimy jakiś zlocik na motorach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...