Skocz do zawartości

AS Mosconi (Gladen)


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko interesuje rozbieżność parametru DF, zbytnio nigdy się tym nie interesowałem ale producent dla Gladen Zero 4 napisał tak:

 

Damping factor @ 100 Hz - 10 Watt ref [CH1 / CH2 ÷ CH3 / CH4]: 315 / 275 ÷ 710 / 1050

Damping factor @ 1 KHz - 10 Watt ref [CH1 / CH2 ÷ CH3 / CH4]: 316 / 264 ÷ 712 / 902

Damping factor @ 10 KHz - 10 Watt ref [CH1 / CH2 ÷ CH3 / CH4]: 218 / 192 ÷ 213 / 243

 

Dlaczego rozbieżność między kanałem lewym a prawym jest tak duża? Czy to normalne ?

 

Przy 2 kanałówce serii ZERO rozbieżność już nie jest tak duża. W serii AS z kolei spore są rozbieżności również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hifitest.de/test/car-hifi_endstufe_2-kanal/mosconi-gladen_zero_1_5664.php# http://www.hifitest.de/test/car-hifi_endstufe_2-kanal/mosconi-gladen_zero_3_4780.php#

 

 

Jakoś dziwnie pusto jest w środku ;)

 

http://img.hifitest.de/car_hifi_endstufe_2_kanal_mosconi_gladen_zero_1_bild_1332285520.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak amerykanie oceniający brzmienie sprzętu CA :)

W praktyce jedynym kryterium jest dla nich moc - wzmacniacz jest dobry bo jest mocny i można go "odkręcić", bo tę moc czuć i tyle w temacie. Jakieś drobne zająknięcie o tym, że stereo jest "spektakularne" i ... koniec oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS Mosconi 200.2 na adkach miałem zapięty chyba z półtora roku temu i wrażenia trochę przymglone mam ale nadal bardzo mile wspominam ten wzmacniacz. Gdy pierwszy raz wziąłem go do ręki mocno się zdziwiłem bo radiatora ma tyle co nic, a na nim jeden wentylatorek 7cm, no i waga - prawie żadna względem innych konstrukcji o podobnej wydajności. Mimo lekkiej konstrukcji nie zauważyłem aby wzmak miał tendencję do przegrzewania się. Nie miałem go w aucie na tyle długo aby się całkiem mnie zaczął słuchać. Pamiętam że moje AD-ki na nim już nie tylko basem chciały grać i zdaje się pierwszy raz dały też trochę średnich. Miałem też przez kilka dni w tamtym okresie wrzucone Dego SP, same woofery. Mimo iż jeszcze się wygrzewały słychać było że moscon ładnie i równo ciągnie po całości. Właśnie na Dego jeden aspekt grania tego wzmaka utkwił mi w pamięci najbardziej - średnica to była, jakaś taka jasna i przejrzysta... tak to wspominam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS Mosconi 200.2 na adkach miałem zapięty chyba z półtora roku temu i wrażenia trochę przymglone mam ale nadal bardzo mile wspominam ten wzmacniacz. Gdy pierwszy raz wziąłem go do ręki mocno się zdziwiłem bo radiatora ma tyle co nic, a na nim jeden wentylatorek 7cm, no i waga - prawie żadna względem innych konstrukcji o podobnej wydajności. Mimo lekkiej konstrukcji nie zauważyłem aby wzmak miał tendencję do przegrzewania się. Nie miałem go w aucie na tyle długo aby się całkiem mnie zaczął słuchać. Pamiętam że moje AD-ki na nim już nie tylko basem chciały grać i zdaje się pierwszy raz dały też trochę średnich. Miałem też przez kilka dni w tamtym okresie wrzucone Dego SP, same woofery. Mimo iż jeszcze się wygrzewały słychać było że moscon ładnie i równo ciągnie po całości. Właśnie na Dego jeden aspekt grania tego wzmaka utkwił mi w pamięci najbardziej - średnica to była, jakaś taka jasna i przejrzysta... tak to wspominam

Podziękował :) Na pewno się przyda komuś. A co zastąpiło AS200.2 ?? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...