Skocz do zawartości

Skórzana kierownica


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FARBA LAKIER DO SKÓR SKÓRY RENOSKÓR

 

http://allegro.pl/fa...2449731551.html

 

coś takiego ludzki polecają, sam nie korzystałem

 

Bez pistoletu do aerografu lub innego małego psikacza nie podchodz z tym do fajerki. W innym wypadku (gąbki, szmatki itp) szkoda czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do fotela, wytarłem moim nadgabarytem skóre

 

Ten boczek w fotelu, który zawsze się niszczy przy wsiad/ wysiad? Mój patent na to- przy wysiadaniu odjeżdżam fotelem do końca (bo też potrzebuję trochę miejsca żeby wysiąść), a po usadowieniu zadu podjazd fotelem do przodu. Tym bardziej, iż jeżdżę bardzo blisko kiery. Na szczęście fotele są bez elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik mastah22 dnia 26 lipiec 2012 - 20:16 napisał

do fotela, wytarłem moim nadgabarytem skóre

 

Ten boczek w fotelu, który zawsze się niszczy przy wsiad/ wysiad? Mój patent na to- przy wysiadaniu odjeżdżam fotelem do końca (bo też potrzebuję trochę miejsca żeby wysiąść), a po usadowieniu zadu podjazd fotelem do przodu. Tym bardziej, iż jeżdżę bardzo blisko kiery. Na szczęście fotele są bez elektryki.

tez stosuje tan patent, wystarczylo troche wd40 i po paru razach szyny chodza jak po lodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze dwa lata temu była taka sliczna amerykancka :)

 

Zmień fotel albo... Tuszę... Sorki czarny humor dziś się mnie ima... :wink2:

ps.Ale ten patent z farbą do skóry wytestuję na kierce to Babci, to napiszę co i jak, wyszło...

Wyświechtana masakrycznie, ale to podobno efekt jak się nie skręca "przekładańcem" a kręci jedną ręką w mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 1 - testowana nagminnie przez handlarzy z giełdy w poznaniu

 

http://allegro.pl/renowacja-skory-skor-kierownicy-tapicerki-butow8w1-i2496070820.html

 

zestaw 30zł i przesyłka + robota i czarne paluchy, efekt taki sobie, szczególnie jak zdarta jest pierwsza warstwa skóry, to dobre do auta na handel - patrzaj pan, oryginalna kierownica nic nie zjechana, od razu widać że dziadek w koło komina jeździł i przez 20 lat golfem 168.000km tylko zrobił....

 

opcja 2 - obszycie nową skórą 100-120zł - i tego bym się trzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego tapicera masz na mehoffera ... skrecasz z modlińskiej w stronę tarcho i jakies 100m masz po prawej stronie tapicera - robi fotele samochodowe, nie wiem czy też kierownice (sam bede u niego robił fotel)

Drugiego masz przy CH Targówek... tylko musze poszukac dokładnie jaka to ulica.

Generalnie jedziesz Kondratowicza w strone ząbek, mijasz skręt na CH Targ. i po jakies 100-200 m na przeciwko skrętu na to niowe osiedle skręcasz w prawo...

Jedziesz kilkaset metrów i jak dobrze pamiętam to za kanałkiem (czy też rowem jak kto woli) skręcasz lewo,,, jedziesz i masz go po prawej stronie,

 

Co do aerografu to mam takowy (razem z kompresorem) tylko go musze odebrać od brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...