Skocz do zawartości

Sony XM-7557 Może ktoś coś o nim powiedzieć ? :)


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawia mnie ten Xplode XM-7557 :D Jak to gra, jest moc, jakaś jakość, kontrola ? Brzmienie dynamiczne, czy raczej ospałe, spokojne ? Chciał bym usłyszeć opinię słuchającego tego klocka, bo ciekawi mnie, czy warto wziąć to na dłuższą chwilę do auta - w sensie brzmienia, bo ile tam on wart $$$, to raczej mniejsza o to :P Miało by to pograć z HSK, sub dopiero w przyszłości jakiś niewielki myślę, że IT MDS10, radio póki co z opisu Kenio, ale pójdzie na sprzedaż (docelowo mierzę we wszystkomające JVC SH-1000).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

AAA, Vampirek napisał, że to ambitny piecyk (piec bym nawet rzekł - 64 na 35 cm i waga 9,5 kg) :D i że do moich kijowych gratów się nie nada, bo zasługuje na lepsze klocki :( No ale ja jestem uparty osioł :rotfl: i piec zakupiłem od Kolegi Bor (dzisiaj wysłał Kolega, jutro u mnie się zjawi) :hyhy:

 

Piec już dotarł - błyskawicznie :hyhy: Podłączenia jeszcze nie było, ale chcę wspomnieć ważną (przynajmniej dla mnie :) ) sprawę, a mianowicie super profesjonalne podejście Kolegi Bor (Borysa) :super: Super spakowane, błyskawicznie dostarczone, a o 10 PLN, które zostały z przesyłki, a Kolega wpłacił je na moje konto, to już na prawdę szacunek :ok: Obym zawsze spotykał takich ludzi na swojej drodze - Dzięki Borys :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus1984, dobrze że dotarło bez problemów - obyś po odsłuchach był zadowolony z zakupu :zdrowko:

Moja opinia - dobre zrównoważenie tonalne, niezła dynamika, kontrola na przyzwoitym poziomie, przyjemna, spokojna góra, dość szczegółowa średnica - generalnie co najmniej zachowane dobre cechy złotej serii, w niektórych aspektach jest wg mnie lepiej. Kanał suba też daje radę, oczywiście w rozsądnych granicach. Mając 2-way + sub z jednego pieca można obsłużyć cały system aktywnie, co oprócz wygody, zapewnia też pewną homogeniczność. Gdyby nie wymiary, to zapewne zostałby u mnie na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych odsłuchach jestem zachwycony :) Naprawdę zrównoważone brzmienie w porównaniu do tego, co dotychczas było :) Będzie to wzmacniacz, na bazie którego zrobię kulturalne granie w aucie. Gabaryty rzeczywiście powalają nawet w kombi, muszę przerobić schowek na niego, bo miałem głębokość 7 cm, a ten piec ma prawie 9 cm wysokości :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...