Skocz do zawartości

Problem z dxz958


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, kupiłem te radyjko właśnie na ebay uk podlączyłem no i klops :kwasny: niechetnie łyka plyty tak samo oddawać nie chce.

Sprzedawca (akurat Polak) twierdzi że jest w 100% sprawne no ale jak się okazalo jednak nie. Co może być uwalone ? Bo nie wiem czy odesłać czy to moze jakaś drobnostka szybka do naprawienia. Zależy mi na tym klocku, no ale jak to coś poważnego to nie ma sensu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cRGQQ9k9KAo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy problem w clarionach serii DXZ miałem 858 z tymi samymi objawami naprawa w Everpolu wymiana całego mechanizmu cd 220pln z wysylka kurierem w cenie więc niech "polaczyna" ci nie wmawia ze było ok ja tez kupiłem Clariona z prywatnych rak i mówił ze wszystko 100% działało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke ma racje to typowa usteraka w Clarku.Sorry za male OT ale odpuscilem tego Clarka przy stowie....Cale szczescie :rotfl:

Nie mam szczęscia ostatnio do klocków, poszedł za w miarę rozsądne pieniążki ale co z tego jak trafiony jest. I znowu zostanę bez radyjka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięty plastik, o którym wspomina bury22 objawia się "tyrkotaniem" mechanizmu przy wrzucaniu płyty - naprawa stosunkowo prosta i tania +- 100zł

Rocznie mam 958 ok 20szt i rzadko, bo rzadko, ale zdarzały się kłopoty z tym nieszczęsnym plastikiem. Dwa razy wysłałem klarki po ciężkich testach, a po 3 dniach wróciły z uwalonym plastikiem.

 

Obecnie 1 sztuka 958 i jedna 858 jest na serwisie. Doktoryzują się nad nieregularnym "nieczytaniem" CD - po kilku minutach występuje kłopot z odczytem CD. Chwilę postoi, działa normalnie, po jakimś czasie znów dupa. I tak w koło Macieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiuct wywołał mnie do tablicy :D

 

Użytkuje 958 zakupionego od Piotra kilka miesięcy temu. Czasem wachluje płytami, co noc zdejmuje panel i zero problemu. Nawet żadnego objawu niedomagania nie wykazuje. Jakiś szczęśliwy egemplarz mam wynika z tego co piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam XXV od 2 lat i jak wyskakuje mi takie oto problem wystarczy wyciągnąć płytę i wsadzić jeszcze raz i wszystko jest ok więc to nie jest jakaś wielka wada ;)

 

Piszę o TOC'u, który uniemożliwia odczyt CD, a właściwie pełne osadzenie płyty na napędzie za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...