Skocz do zawartości

Moje pierwsze CA


chimon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Odswierzam temat.Mam prawie all juz kupione czekam na kabelki i jazda z montarzem.Ale pojawił sie nowy problem bo okazyjnie kupiłem głośniki DLS

UP6 150w RMS.Ta alpina co miała przód zasilac ma 150w rms ale max nie wiem czy to nie za mało.Pozatym dowiedziałem sie ze jak jest procesor dzwieku z bajerami jak korekcja czasu i wogle to nie moze byc zwrotnic pasywnych przy

głosnikach tylko kazdy kana z wzmaka na głosnik.Z tego wynika ze potrzebuje

4 kanałówki a nie 2.A 4 kanałowka z 150w rms na kanał to juz kawał wzmaka i raczej drogi gips.Nie wiem co robic jest sens podłanczac te dls ze zwrotnicami pod 2 kanały wzaka i do tego wpinac procek co strace na takim ustawieniu.Czy

dać se narazie siana z prockiem i zrobić all na pasywnych.Nie wiem z czy sie to je wszystko.Jak to podłonczyc zeby było dobrze.Napisze co mam dla ścisłosci.

radio ALPINA 7903 MS+PROCEK H-510

wzmaki ALPINA MRV-100+ALPINA 3545

głosniki DLS up6+u-dimension RM 208 SL

kable 50mm+dietz sygnałówki i głosnikowe 2x2.5mm

kondek 1.5f+bloczki bezpieczniki itp

 

 

 

Pozdrawiam Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.Prace nad przodem jak i częściowa zabudowa zakończone sprzęt odpalony i gra.

Konfiguracja się zmieniła mało zostało ze sprzętu z początku tematu.Jeszcze dużo pracy

przede mną i wiedzy do zdobycia jestem na etapie okiełzania programów do liczenia skrzyń i

prac z mdf.Wziąłem się jako naturalna kolej rzeczy po przodzie za sekcje basowa.wrażenia z

odsłuchu są podzielone osobiście liczyłem na więcej może czegoś innego się spodziewałem,

wiem ze ze strojeniem jeszcze dużo pracy i najlepiej oddał bym to komuś,ale już nie jest źle.Mojej

żonie się bardzo podoba i często idziemy sobie na piwko posiedzieć i posłuchać grania w aucie.

Chciałbym wszystkim podziękować co doradzali i pomagali ale przede wszystkim chciałbym

podziękować mojej żonie za wyrozumiałość i cierpliwość musiała wysłuchiwać o watach omach itp.

Mogę śmiało powiedzieć ze w dużej mierze dzięki temu forum stworzyłem swojego potwora,wiem

dożo więcej i chce jeszcze więcej.Na wszystko przejdzie czas.DZIĘKI RAZ JESZCZE I TRZYMAJCIE TAK DALEJ.

 

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków CA tak tych pro jak i amator z wyrazami uznania Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...