Skocz do zawartości

2x 8" w podszybiu mitsubishi carisma.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholerne sedany.... nie chce pchac nic w polke zeby nie zdradzalo nic, ze jest cos co mozna zwedzic... po za tym lubie ori wyglad auta w srodku a tutaj widze, ze bez krojenia polki sie nie obejdzie, skrzyni ppdwieszac zas bym nie chcial. Moze wystarcza "kanaly" w postaci dzior po glosnikach oryginalnych w polce zeby sie cos przebilo do kabiny?

Ewentualnie cos bardzo mocnego zastosuje ale zalezy mi na szybkosci suba, bo lubie rock. Moze cos z oldow papierowych i szybkich w rozsadnie cenie wystarczy, jak Panowie mysla?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja w Oplu omedze też myślałem że bedzie problem oczywiście mówimy o sedanie. Ale jak sie okazało nawet takie cudo jak sw.stx.10 zasilane mocą ok 150W potrafiło sie bez problemu przebić do kabiny i to z dość fajnym skutkiem. U mnie jest taka sytuacja że za siedzeniami jest owalny otwór, podejrzewa że na narty, ale zaraz za nim jest butla od LPG. A jakim wzmacniaczem napędzałeś ten głośnik? Może jemu brakowało mocy aby odpowiednio wysterować tego HERTZ-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja w Oplu omedze też myślałem że bedzie problem oczywiście mówimy o sedanie. Ale jak sie okazało nawet takie cudo jak sw.stx.10 zasilane mocą ok 150W potrafiło sie bez problemu przebić do kabiny i to z dość fajnym skutkiem. U mnie jest taka sytuacja że za siedzeniami jest owalny otwór, podejrzewa że na narty, ale zaraz za nim jest butla od LPG. A jakim wzmacniaczem napędzałeś ten głośnik? Może jemu brakowało mocy aby odpowiednio wysterować tego HERTZ-a.

 

Wmacniacz to Infinity 475a
wiec wydaje mi sie ze mocy nie powino zabraknac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...