Skocz do zawartości

Poszukuje PRO EVOLUTION SOCCER 2 na PSX !!!


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie...pamiętam ZX spectrum.Atari to już była nowość :wink:

 

Hehe... Ale się Nam nostalgia za "gównażerką" udzieliła.... Szkoda, że Nasze dzieciaki już zyją w innym świecie... Kasa, bieg, komercja, wszystko na wyciągnięcie ręki...

A ja jak głupi cieszyłem się z Lego gdy dostawałem pod choinkę z "Pewexu"... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeeeee Amiga... Mialem 600' 2 joye w zestawie, jeszcze bez microsticków, i 2 gry w zestawie.

 

Super Frog oraz War zone...

 

 

Ale Lotus 1/2/3 Jaguar xj 220, Mortal 1 i 2... Jeeee i cała mase nieprzespanych nocy, kilka połamanych dżojów i minimum kilka chłopa na raz...

 

 

Ostatnio mialem nawet emulator na xp to odswiezyłem sobie deko produkcji i po raz kolejny przeszedłem Franko :D

 

A z psx'a do dzis po nocach sni mi sie Colin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na amigę miałem takie 2 gry jedna nie pamiętam jak się pisze ale brzmiało to jakoś "Tecebece Kids" czy coś takiego chodziło się takim łebkiem a on walił wszystko z bani . Dróga to latało się helikopterem i rowalało armie :D to były czasy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nes'ie najbardziej pamiętam Mario i Contre . Po tym było Tank gdzie waliło się czołgami , a na koniec jakieś takie śmieszne zółwie z kosmosu .

 

A i nie wiem czy chłopaki pamiętają , ale ja na osiedlu robiłem furrore moim Comodore 64 bo wszyscy jechali na kasetach a ja miałem na takie wielkie dyskietki 5cali chyba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa pierwsza wyszła na PSX w 95r a PES wyszedł w 96r :)

 

pierwsza FIFA wyszla w 94r na PC i konsole SEGI :) z kolei PES jako taki powstal dopiero w 2001, wczesniej to bylo Winning Eleven albo International Suprstar Soccer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się łezka w oku zakręciła, pierwszy komputer z jakim kiedykolwiek miałem styczność to zx spectrum, w międzyczasie u kogoś już była jakaś atarynka (Boulder Dash), pierwszy mój własny C64, później różne Amigi (Canon Fodder, Mortale)... Dzisiejsze gry już jakieś takie niespecjalne, raz na jakiś czas zdarza mi się pograć w NFSy i CoD, Medal of Honor. Do konsol nigdy nie miałem zacięcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli chodzi o PSXa to przede wszystkim Tekken :D W T3 bylem 8 w PL na oficjalnym turnieju od Namco :hyhy: A tak poza T3 to SH - mistrzostwo swiata, GT 1&2, Crashe, RE 1,2,3, Vigilante i 2nd offence - kolejne mistrzostwa :)

 

Jak co to mozna mnie spotkac na Honmaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...