Skocz do zawartości

łagodny wzmacniacz


bako
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

padło naprawdę dużo propozycja za co dziękuje,

napewno każdy zagra lepiej od obecnego alpine 3554 tylko pytanie co z wyżej wymienionych modeli będzie najlpeszym rozwiązaniem, bo teraz sam nie wiem jakiego konkretnie modelu mam szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo teraz sam nie wiem jakiego konkretnie modelu mam szukac

 

każdy ma inne preferencje brzmieniowe, niestety sam musisz określić "swojego króliczka" :) niestety dogonić go będzie bardzo ciężko i na jednym wzmaku/radiu/głośniku się nie skończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę, przez auto przewinęło się

2 szt. radioodtwarzaczy

3 kpl. głośników

2 szt. wzmacniaczy

 

co powiecie na wyóbr:

1)Audison vr 2.200

2)audio art 200.2

3)Helix HXA 275

który to chyba kwestia dostępności/stanu/ceny/opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę, przez auto przewinęło się

2 szt. radioodtwarzaczy

3 kpl. głośników

2 szt. wzmacniaczy

 

To dużo? Ja bym na to powiedział "wolny weekend" :D

 

 

każdy ma inne preferencje brzmieniowe, niestety sam musisz określić "swojego króliczka" niestety dogonić go będzie bardzo ciężko i na jednym wzmaku/radiu/głośniku się nie skończy

 

Właśnie o to chodzi. Sie kolega musi określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej naturanie ??

Nie słyszałem jeszcze naturalnego Audisona.Z całego towarzystwa do naturalności najbliżej jest właśnie Xtantowi.Fakt przyznam się że w/w helixa nie znam ale sądząc po innych modelach tego producenta do naturalności mu daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już nie wiem w takim wypadku czego szukać ...

nie mam mozliwości posłuchania takiego czy takiego modelu wznacniacza zanim go zakupię chciałbym jednak wiedzieć przed kupnem na co liczyć chcąć uzyskać naturalny dzwięk(nienatarczywe wyskokie tony, miękki bas, niezły kilck jednak nie męczący-chociaż chyba nie mozna pówic o męczących niskich tonach jedynie przy przednim zestawie ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie łagodny to on nie jest.

Oczywiście,w tej klasie sprzęt powinien być naturalny.

 

no to ja już nie wiem w takim wypadku czego szukać ...

...szukaj możliwości odsłuchu.Z kupowaniem w ciemno musisz się liczyć na wiele zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra tweeterów złagodniała satysfakcjonująco ??

do pędzenia tweeterów napewno wystarczy jednak do zasilenia zestawu przedniego wydaje mi sie braknie mu mocy ...

 

 

czy warto zainteresować się np. 209 która ma więcej mocy?? posiada charakterystykę podobną do 209 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To ja też pozwolę się podpiąć. Zamierzam kupić 2-kanałowy wzmacniacz, który miałby obsłużyć przód - uDimension el comp6 (nowe) lub Morel tempo6 (używki), jeszcze nie kupione ale między tymi dwoma się zastanawiam. Na forum są dwa wzmacniacze na sprzedaż, o których wyczytałem wiele dobrego. Dan124 oferuje Kenwooda KAC-PS100, PanJarek2 - KAC-923, natomiast na allegro jest jeszcze do wzięcia KAC-PS200T http://allegro.pl/rewelacyjny-wzmacniacz-samochodowy-kenwood-ps200t-i2570746714.html Wszystkie wydają się w naprawdę dobrym stanie, dlatego potrzebowałbym pomocy w wyborze. Na który powinienem się zdecydować i dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...