Skocz do zawartości

Nowa tania mata tłumiąca ? 5mm grubosci - APAMA LSPE5ALU


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądalem allegro i tak po prostu natknąłem sie na mate do wygłuszania maski, nadwozia ogolnie do auta. To jest coś takiego jak to - APAMA LSPE5ALU -----> http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-z-aluminium-maska-podwozie-5mm-i2461722734.html

 

Ktoś to stosował ? 17 zł za 100cm x 50 cm ?? I 5mm i niby lekka i z warstwą alu ?

 

Apama to nawet ma swoją strone na necie i firma niby zajmująca sie wygłuszeniem, cos ktos moze sie wypowiedziec ? Bo wlasnie przymierzam sie do kupna mat wygłuszeniowych i powiem ze troche mnie korci by kupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najzwyczajniejsza pianka z warstwą aluminium przeciwko stopieniu, do stosowania właśnie przy wysokich temperaturach występujących pod maską. Materiał może być wykorzystany do pochłaniania dźwięków, napewno nie do obniżania rezonansu materiału. Podobne materiały mają w ofercie inni producenci. Niemniej jednak sam planuję rozejrzeć się za czymś dla siebie z oferty APAMY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie jest bardzo ciepło pod maską (mała komora i spory silnik) i tak trochę się obawiam czy to nie spłynie/narobi problemów... Mogliby podać przybliżony zakres temperatur, które wytrzymują te "maty".

 

edycja:

Tu podają 400stopni, zaryzykuję cieńszą:

http://allegro.pl/ma...2453771921.html

 

Tyle że cena już nie taka atrakcyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh znaczy się chcąc mieć 5kę lepiej wziąć 10 mm wtedy realnie wyjdzie to co było zamierzone..;)

A już myślałem ,że jakieś pozytywy będą, bo sam z ciekawości przejrzałem stronę producenta i brzmi dumnie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego muszę powiedzieć, te 5mm to ona ma, ale jak się ją naklei na 2 warstwy

Przypomina mi sreberko co się klei za kaloryfery :)

 

5mm to z góry wiadomo, że będzie b. cienko i w sumie nie wiem, po co kupować aż tak cienką...

 

Możesz zrobić fotkę przy linijce - podeślemy sprzedającemu :D

 

Ja bym zwrócił gdyby faktycznie była 2x cieńsza niż w opisie na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...