Skocz do zawartości

Zabudowa 2x12" + 1x15"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam robić zabudowę bagażnika pod 2x12" i 1x15" i mam problem, mianowicie nie wiem jakie pojemności mają mieć komory zabudowy, zabudowa będzie skladała się z 3 skrzyń jak by.

Chce aby skrzynie były z bas-reflex.

 

Głośniki to:

2x peiying PY-BL300A10 12"

w linku zawarte są jego parametry:

http://www.peiying.pl/glosnik/py_bl300a10

 

1x

Kruger&Matz

KM380T11

15"

w linku również są jego paramaetry:

http://www.krugermatz.com/en/8347-kruger-matz-car-subwoofer-15-

 

będą one zasilane dwoma wzmacniaczami peiying 2x300rms a drugi będzie w mostku 1x500rms

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zabudową sobie poradzę, zresztą dam potem na forum foty z prac. Poda mi ktoś te pojemności komór? To nie musi grać, ma robić ciśnienie i tyle. Wyglądać też ma. teraz mam skrzynie 2x12" jbl 1202d ale na handel idzie i chce właśnie zabudowac bagażnik. Coś na podobieństwo tego: http://img402.imageshack.us/img402/5372/dsc00543b.jpg

 

tyle że ja mam większy bagażnik i chce na srodku dać jeszcze ten 15" i 2 wzmaki pod plexa i kondensator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zabudowa do vectry B w sedanie a tam jest potezny bagaznik. A co do litrazu komor to trzeba poszukac troszke szukajka nie gryzie a temat jest obszerny od podstaw pokazany na forum co i jak bylo robione.Koledzy wyzej mowia dobrze nie ma co pakowac 2x12 i jeszcze 15 bo to nie zrobi nawet poteznego cisnienia bo 12 zrobia swoje i 15 tez wiec razem to bedzie jedna wielka tlucznia;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo 3x 12 albo 2x 15. I do tego prąd jak u białych oraz jakies sensowne mono...

 

Tykl ze skrzynia na 3x 12 czy 2x 15 to ok 150l netto tak czy siak, jesli ma byc plexi,piece i ładnie to wygladac to marne szanse zebys to zmiescil w samochodzie. W tej viki na bank na te 2x12 sa za male skrzynie...

 

Raczej... Bo wygladaja mi na dwie osobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głęboki bagażnik dosyć, aku mam 80Ah, zmiecic na większy też nie problem, alternator 90A aktualnie, ale będzie 120A. 3x12" to pomylenie pod jakim względem? tak sobie teraz mysle, ze macie racje ze 12" i 15" razem nie będą dobrze grac bo nie bedą przecież równo pracować;/

 

chciał bym się w 700zł zmieścić za głośniki;/ bo cała zabudowa to koszt rzędu 2tys mnie wyniesie, bo a to kable grubsze, a to wzmak jeszcze jeden, a to mdf, wkrety, klej, skaj, bagażnik przydało by się wytłumić chociaż matami bitumicznymi, i wiele innych dupereli;/

 

A co sądzicie jak by 2x15" carpowera CRB-38HQ dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem w 1 poście. "będą one zasilane dwoma wzmacniaczami peiying 2x300rms a drugi będzie w mostku 1x500rms "

 

1 taki wzmak zasilał teraz 2x12" jbl 1202d 300w rms i db się spisywał, grało to czysto więc wolał bym nie zmieniać marki wzmaka, zwłaszcza ze jeden juz mam taki, wiec aby drugi jeszcze dokupić taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o tym carpower co byś powiedział?

 

Bo mi to chodzi głownie o to zeby po plecach waliło, bo jak będe chciał w trasie czegos posłuchac to i tak na max regulatorze sie dało by rady, wiec jak się sciszy to napewno z jakością nie będzie az tak tragicznie, a jak dam na przód do tego zestaw hertza dsk 16cm to będzie znośnie chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...