Skocz do zawartości

RE AUDIO 1000 watt 550 w RMS


Cobra20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam okazję nabyć głośnik ''podobno'' re audio 12'' o mocy 1000W Max 550W RMS, z tym, że nie mogłem znaleźć na alle i u wujka google głośnika re audio o podobnych parametrach. Czy to może być jakiś wał?

Poniżej jedyna fota suba, typek pisze ze kartona od glosnika nie ma, chociaz kupowal go oddzielnie, modelu nie zna, wyjąć ze skrzyni też nie może, ale pisal ze glosnik oryginalny.

Dodam ze moge go nabyc za smieszne pieniadze..

post-8497-0-43651100-1341162315_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to jest to, że gość chce go sprzedać ze skrzynią, i tak wysłać. Mi ta skrzynia nie potrzebna, bo uwazam ze jest zle dobrana jak gość sie wogole nie zna, a na takiego wygląda. Za wysyłkę zapłaci po prostu 2x tyle. Dziwne mi się to wydaje, chce sprzedac a nie moze odkręcić. Niby mam wszystkie rozmowy, że 100% sprawny nie naprawiany itd... więc jak coś to... wiadomo:)

Więc mówicie, że to może być to? Re audio re 12 s4 http://audiopower.com.pl/pl/re-audio-re-12s4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kupisz zapodaj zdjęcia urwanego magnesu lub wygięego kosza

Myślisz? Ale gość nie pisał wymijająco na to czy był naprawiony, jest uszkodzony itp. Tylko pisał, że sprawny i nie naprawiany. Myślę że jak miałby być jakiś wał to pisał by wymijająco. Postaram się jeszcze wyciągnąć te foty od ''dupy strony''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, ze ten Pan chce ukryć jakąś wade. Idąc jego tokiem myślenia, czy chcielibyscie odkrecac głośnik, robic fote magnesu, podawac model mając świadomość, ze sprzęt jest uszkodzony, z wadą lub podrobiony? :D NIE :D Istnieje prawdopodobieństwo, ze cos moze ukrywać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...