Skocz do zawartości

MAZDA 323 CA


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Uznalem ze czas zeby pokazac co do tej pory zamontowalem w swoim autku , projekt nie jest jeszcze skonczony. Odrazu mowie ze slupki beda robione ale czekaja na nowy zestaw do przodu. Beda to najprawdopodobniej HERTZ SPACE K6L badz bardziej hardcorowy projekt z HERTZ SPACE K8L ktore maja woofer o srednicy 20cm.

 

Ale teraz skupie sie na tym co jest.

 

Ofiara moich zmagan padła MAZDA 323 P

 

 

 

 

Pierwsza rzecza jaka w niej zamontowalem byl system odseparowany KICX SL 6,2. Oczywiscie odbylo sie to wszystko po dokladnym wygluszeniu drzwi tasma dekarska , niestety z tego zabiegu nie posiadam zdjec z tak prostego powodu ze telefon mi padl po zrobieniu zdjec glosnikow i rozebranych drzwi , a robota tak palila mi sie w rekach :kwasny: ze nie chcialem tracic czasu na doladowywanie :] Na poczatku podlaczony byl pod stare radyjo pioniera deh 2500 , po tygodniu pod alpina z seri cdm ale szybko przezucilem sie na obecna jednostke centralna jaka jest

 

 

 

CLARION DXZ 577

Z radyjka jestem bardzo zadowolony , co prawda stylistyka malo komu sie podoba ale dla mnie najwazniejszy jest dzwiek , cieply nie uwypuklony w zadnym pasnie , oraz jego funkcje a do wygladu najpierw trzeba sie przyzwyczaic a potem nawet sie podoba

 

W planach jest gruntowne wygluszenie calego auta oraz zamontowanie zestawu opisanego na poczatku tematu. Oraz przeniesiene obecnego przedniego zestawu do tylu. Najprawdo podobniej bedzie montowany jeszcze jeden wzmacniacz 4 kanalowy do zasilenia w formie bi-ampin Hertzow Space . Wtedy dojdzie tez zrobienie ladnych slupkow.

 

To tyle na poczatek wraz z modyfiukacjami bede dodawal nowy opis , czekam na opinie i spostrzezenia.

 

 

 

W bagazniku jezdzi od dzisiaj sub RF P3D210

Narazie sie wygrzewa zawieszenie ale jak na 10' to ma pozadnego kopa a i jakosc nie naganna w porownaniu do starej 12' Helixa jest duzo szybsza mocniejsza i precyzyjniejsza jak dla mnie rewelacja ale bedzie lepiej po wygluszeniu calosci samochodu. Sub jezdzi w 21litrowej skrzyni zaprojektowanej przezemnie a wykonanej przez kolege z forum , zomera.

 

 

To wszystko jest zasilane cztero kanalowym wzmacniaczem u.s amps 1600.4 na ktorego jakosc nie moge w zaden sposob nazekac , duzo mocy dobra jakosc jak na moje potrzeby zupelnie wystarczajacy

post-1-1224979375.jpg

post-1-1224979376.jpg

post-1-1224979377.jpg

post-1-1224979378.jpg

post-1-1224979379.jpg

post-1-1224979380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że drzwi wygłuszyłeś tylko nie zrobiłeś zdjęć ???

Głośniki masz tak przykręcone do samej blachy bez żadnych dystansów :kwasny:

Jeśli tak to poprawił bym to w pierwszej kolejności na zd. nr. 4 widać że głośnik nie dolega całą płaszczyzną do blachy gdyż ta jest wyprofilowana :D Uważam że jak będziesz montował nowy zestaw to zastosowanie odpowiedniego dystansu to podstawa :]

Co do bagażnika to na chwilę obecną nic specjalnego ładnie wykonany subwoofer i do niego przykręcony piecyk - ładnie estetycznie ale nic specjalnego :wstyd:

Pozdrawiam i czekam na dalsze efekty rozbudowy systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156, zetrzyj plamke po kleju z prawej strony skrzyni nad piecykiem :kwasny:

Jakbys wspomniał ze ma to tak byc ułozone to bym ci pochylił tą sciane, wtedy całosc by sie prezentowała bardziej okazale,a tak myslalem ze calosc bedzie grała do gory. No i pisales ze glosnik bedzie z prawej strony. koncepcja ci sie zmieniła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...