Skocz do zawartości

Ankieta: Jaki jest wasz wymarzony subwofer?


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ciekawskich. Dzis mam niecodzienne pytanie, mianowicie jak widzicie swoj ulubiony subwoofer?

Nie chodzi o model glosnika ale o wykonczenie. Zakładamy ze mamy jednakowa skrzynie, niech bedzie dla przykładu skrzyneczka zamknieta, 30litrowa podwojnie scieta.. W jakim wykonczeniu go byscie widzieli?

Ciekawi mnie jakie ludzie maja pomysły, lakier, skóra itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideałem jest taka zabudowa skrzynki, żeby nie było jej widać i nie zajmowała miejsca w bagażniku. Wogóle całą zabudowe chciałbym taką mieć, jak najbardziej dyskretną i jak najbardziej praktyczną, może z małą pleksą pokazującą wzmacniacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziwne połączenie, ale dwa Phase linear aliante 12 Si LTD i do każdego dopałka w postaci DLS ultimate A6. Wzmaki dyskretnie, pod tapicerką schowane, oczywiście z wentylacją, głośniki wkomponowane w skromną skrzynkę, obita materiałem takim jak bagażnik. Bez żadnych wodotrysków i bajerów, to ma grać nie świecić na parkingu w nocy :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód czarny, biała alcantara w bagażniku i biała skóra na siedzeniach. Ogólnie zabudowa dystkretna (wzmacniacze schowane dla postronnych), ale może zajmować cały bagażnik. Tylko woofer widoczny, ale nie jako skrzynia tylko całość zintegrowana. Nie chcę świecideł, lakieru, itp. Chociaż lalka z BR w ustach dobrze się prezentuje...

Wystarczyłby jeden RE XXX 15, ale mocno 'dowatowany';)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Temat stary jak świat, a 50 % tutaj wypowiadających się pisze nie na temat :rotfl: Przecież tu chodzi o wykończenie skrzynki, a nie marzy mi się RF coś tam :cisza: Ja osobiście zabudowa w boczek z żywicy, pomalowana bazą kolor nadwozia auta i pięknie położony lakier :hyhy: Do tego jakiś ładny pierścień maskujący z alu wypolerowany na High Połysk :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...