Skocz do zawartości

Moze spotkanie miłośników z okolić Rzeszowa ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja traba szykuje na 22 maja do krakowa. dziś wywaliłem wykładziny i linoleum z podłogi :) troche rudej jest ale jakoś tragicznie jak na tak zaniedbane auto to nie jest. jak przeschnie ide piasek pozamiatać :) bo odkurzaczem to ze 4 worki by trzeba ;P ale a audice jest prawie docelowy setup , także chętnie wpadne na spota, ale to po 11 maja ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja traba szykuje na 22 maja do krakowa. dziś wywaliłem wykładziny i linoleum z podłogi http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif troche rudej jest ale jakoś tragicznie jak na tak zaniedbane auto to nie jest. jak przeschnie ide piasek pozamiatać :rotfl: bo odkurzaczem to ze 4 worki by trzeba ;P ale a audice jest prawie docelowy setup , także chętnie wpadne na spota, ale to po 11 maja ;P

ja tez wpadne:)

Moze juz bedzie moj po Chipie i audio na ukończeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty idz do essy :rotfl: mnie tam chyba nie lubiąhttp://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif zraziłem się do nich z rok temu i już tam nie bywam. ale bardzo chęnie. tylko tak po 11 maja jakby można :) bo maturke mam a musze auto przygotować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matiaudio, Jakimś JBLem seria Power chyba ale głowy nie daję :)

 

a tu chyba jego wzór który chciał naśladować

 

nie byly to MacAudio wzmacniacze?

stalo tam tyle osób ciężko było sie przecisnąć.

 

Co do filmu to przynajmniej wykonanie jest ładne (pomijam rozmieszczenie TW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent były to wzmacniacze JBL. Dwie takie same sztuki... Ta seria gto, wygląd jak gto3501. Ale cienko to grało, u mnie gt5 grały tak jak jemu te z seri P.

 

Dziwnie miał ukierunkowane te tweetery, grały dla nóg a nie dla uczu. Zero sceny, na podszybiu miał jakieś 100mm współósiowe chyba.

 

Czyli sinusa miał ukrytego gdzieć, bo widać było tylko te dwa JBL'e pod pleksą czy co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...