Skocz do zawartości

Moze spotkanie miłośników z okolić Rzeszowa ??


Rekomendowane odpowiedzi

R1damii, mieliśmy wczoraj nowym nabytkiem wpaść :P 39 konną bestią :D

 

łłooo kurde :P to grubo :P jak 39 źrebaków

 

Wczoraj się działo konkretnie, było strasznie dużo psiarni , obława na nas :D

Ale ducata policyjnie nie dawały rady z niektórymi :szok:

Może będziemy w telewizji bo wczoraj psy przywiozły jakiegoś kamerzyste z TV i nagrywał coś tam o nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli będzie pogoda dopisywać to będzie spot.

Spoty są zawsze na parkingu pod Lidlem na Krakowskiej. A pozniej gdzieś jedziemy. Na sikorskiego narazie przerwa, policja nas znienawidziła i mieszkancy :P

Na następne spoty jest już zaplanowane nowe miejsce dla tych co chcieli by sprawdzic samochod :P Jak ktoś będzie na spocie to zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :P adrenalina :P

Ja na zlocie VAG, na rozpoczęcie sezonu napewno będe http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif To nie tylko zlot Vaga będzie bo z tego co wiem to dużo klubów podkarpackich zawita.

 

W tamtym roku byłem i było fajnie :P

Ze strefy to jeszcze kampers był A3 obok mojej Megane.

Obecność obowiązkowa w tym roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko zlot Vaga będzie bo z tego co wiem to dużo klubów podkarpackich zawita.
tak dokładnie tylko dobry obyczaj nakazuje zachować spokój, żadnego palenia gum i wyścigów choć znając życie jak będzie TKR to jest to nieuniknione. NA ilu spotach byłem na których był TKR to zawsze było zamieszanie a w efekcie zjeżdżała się milicja :kwasny: Ehh Rzeszów może się wstydzić lokalnego tuningu :wstyd:

 

No ale miejmy nadzieję że będzie git majonez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot TKR na parkingu politechniki przy scenie godzina 21 a jak tam będzie źle lub mało autek to możliwe że pozniej lidl lub tesco.

Mnie nie będzie bo wiosenne modyfikacje na ten sezon sie zaczeły :kwasny: I cały czas siedze w garażu a samochód wyrozkręcany. Wiec nie mam jak dojechać. Bawcie się dobrze.

I jeśli ktoś ma nieoryginalne xenony to nie polecam wyjazdu na taki spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może by tak zgadać się z ludźmi z Lublina i zrobić kiedyś wspólny większy spot gdzieś pomiędzy? Można by założyć nowy wątek na ten temat...

P.S Nie ukrywam, że ja mieszkam pomiędzy :P i mógłbym fajną miejscówe bez problemu załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...