Skocz do zawartości

Dzisas jak oni grają


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile w środku pola i z przodu dajemy sobie rade to obrona wygląda jak kulejący pies na dwie łapy. Obrońcy mają drewniane nogi i strasznie się gubią. Pozostaje tylko wierzyć... w cud.

 

Druga sprawa to decyzje trenera, a raczej ich brak. Smuda chyba był bardziej sparaliżowany od naszych piłkarzy, bo bał się dokonać zmian. Jeśli wierzyć niekompetentnej WP to planowali wprowadzić Brożka... Ciekawe na czym poega ten fenomen naszych trenerów, że w najważniejszych meczach po prostu głupieją albo mają klapki na oczach. Taki Wenta by się przydał...

 

To tyle o tym co było. Teraz czas na rozpoczęcie analizy gry Rosjan, żeby kompromitacji nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie dałem.. poprostu wkurza mnie ten temat.. Ja tam wierze

 

Nistety sport to nie tylko wierzenie a godziny treningow i poswiecenia sie dla sprawy. Szkoda tylko ze u nas zawsze jest poswiecenie tylko do pierwszej bramki.

 

Nie jestem fanem pilki ale panowie wszystkie mecze naszej reprezentacji wygladaja tak samo czytaj zapierdzielaja jak motorki strzela brame i odpuszczaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mecz meczowi nie równy. Teraz z Rosją zagramy z kontry i jak nie dadzą sobie wsadzić nic to może będzie dobrze. Oczywiście tacy piłkarze jak Grosik powinien zagrać w pierwszym składzie a przynajmniej od 60 minuty.

(tylko w 60 minucie patrząc na kondycję naszych kto za nim nadąży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem.. poprostu wkurza mnie ten temat.. Ja tam wierze

 

Cober bravo za postawe.Ja rowniez bede wierzyl do konca nawet jak przegamy z Ruskimi 5:0......Ale wczoraj od 30 min zobaczylem reprezentacje bez sil,kompletnie nie przygotowana do takiej imprezy (Boenisch) , grajaca bez pomyslu i polotu.....Od 20 lat gram w roznych ligach obecnie poza granicami kraju pol-zawodowo ,trenuje druzyne amatorska i widze ze cos jest nie tak,widze ze czar prysl,ze nie jestesmy przygotowani na 100% ,nie bylo znowu tej "swierzosci" lecz bede wierzyl do konca bo jestem Polakiem i zawsze bede z nasza reprezentacja.Wiara ,tylko to mi pozostalo bo rozum podpowiada mi cos innego ale moze sie myle????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...