Skocz do zawartości

17.06.2012 olsztyn


Rekomendowane odpowiedzi

panowie kto wybiera sie do olsztyna?

ja sie zastanawiam czy oby ruszac bo jak pomysle i przypomne sobie co bylo rok temu to mnie trzesie. i tu pytanie do organizatorow czy jakies zmiany beda? rok temu chlopak w zamian za dobry wynik dostal prezent od burakow ze strefy ciszy pod postacia zbitej tylnej szyby do tego jak pamietam co 2-gi przyjezdny w nagrode za start otrzymal kilka rys na zamochodzie + kilka wgniotek. czy i w tym roku tak bedzie??

aaa i czy bedzie jak rok temu jeden punkt gastronomiczny? bo rok temu stalem 55min...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gastronomii to się zgadzam- ktoś musiał sypnąć kasę by mieć wyłączność na całą imprezę. Pytanie na ten rok powinno być kierowane do organizatora imprezy.

Natomiast co do rys i wgniotek aut to sporo znajomych startujących i od nikogo nie słyszałem takiego żalu by coś się przytrafiło.

Myślę, że Strefa Ciszy też nie pozwoliła sobie na jakieś psikusy.

 

Zbita szyba za dobry wynik??? 3 lata już startuję i nie nie słyszałem o takich "nagrodach" :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gastronomii to się zgadzam- ktoś musiał sypnąć kasę by mieć wyłączność na całą imprezę. Pytanie na ten rok powinno być kierowane do organizatora imprezy.

Natomiast co do rys i wgniotek aut to sporo znajomych startujących i od nikogo nie słyszałem takiego żalu by coś się przytrafiło.

Myślę, że Strefa Ciszy też nie pozwoliła sobie na jakieś psikusy.

 

Zbita szyba za dobry wynik??? 3 lata już startuję i nie nie słyszałem o takich "nagrodach" :)

 

Pozdrawiam

byłem widziałem... przez mikrofon były podziękowania dla durnia który to zrobił... porysowane z tego co zauważyłem lukasz Bmka i inne widziałem również porysowane.

 

 

kolega wyżej gdzie jest z olsztyna tam nie chce wjeżdzać, i troszkę się boję o swoje autko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolega wyżej gdzie jest z olsztyna tam nie chce wjeżdzać, i troszkę się boję o swoje autko...

 

Odsetek idiotów w każdej grupie społecznej jest taki sam, tylko rozmieszczenie inne. Nawet w "swoim" mieście nie ma pewności, czy auto będzie rano pod blokiem i w jakim stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie może się zdarzyć,nie strasz ludzi takimi wypowiedziami.Byłem na kilku imprezach z rzędu i nic niepokojącego się nie wydarzyło.Mam zupełnie odmienne zdanie co do imprezy w Olsztynie.Z racji bliskości działki pewnie pojawię się pokibicować też i w tym roku.

Ps.Na krajowej 7 jest spora przebudowa,radzę ciut wcześniej wyjechać żeby nie było przykrych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pewnie prawda leży po środku, ja znam życie, recepta jest prosta... Auto na noc na parkingu strzeżonym(chyba ,że szkoda 10 zł) a w dzień być przy nim, lub mieć zaufane osoby , które mają "oko" co się dzieje...

Zresztą zawsze można przyrysować lakier na twarzy takiemu idiocie z zapędami poniżej pasa... I mu się odechce debilnych zagrywek, typu lakier szyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rok temu chlopak w zamian za dobry wynik dostal prezent od burakow ze strefy ciszy pod postacia zbitej tylnej szyby ...

Czyli buraki wręczając mu puchar wcześniej nim przywalili mu w szybę? Tak to widziałeś? Ogarnij się odrobinę zanim coś walniesz bo może Ci się coś ze strefą tjuningu lub 1/4 mili pomyliło. Raczej nikt się nie żalił na coś takiego podczas zawodów car audio. Tak ostatnio jaki i podczas wszystkich wcześniejszych edycji nie pamiętam aby ktoś komuś coś porysował lub pozaginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio jaki i podczas wszystkich wcześniejszych edycji nie pamiętam aby ktoś komuś coś porysował lub pozaginał.

 

Dlatego czytając uwagi kolegi wyżej, uznaję zasadę ,że wyrabiać należy sobie zdanie będąc na miejscu a nie "wirtualnie" czy też "pocztą pantoflową".

Taki przekaz może "przestraszyć" co wrażliwszych a ja ze swoich doświadczeń mogę jedynie mówić w samych superlatywach odnośnie atmosfery czy też wrażeń z kolejnych eliminacji i uważam ,że warto się na nie wybierać gdy są blisko jako zawodnik czy też "widz".

Zaś co do "uszkodzeń" tak jak pisałem wyżej "pańskie oko konia tuczy" więc warto zwracać na to uwagę.

Auto stojące pod domem również może spotkać "przygoda" i rano można się zdziwić, zawsze znajdzie się jakiś normalny "inaczej".

Więc twierdzenie , że takie rzeczy to tylko na eliminacjach jest z pewnością mocno na wyrost i krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...