Skocz do zawartości

Jaki wzmak pod Diora GDS1607 i suba.


KondzioR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koncze ten off top, podatkowo natomiast to jeden gniot, vat za transport tak czy siak bedzie, vat z produkcji to niebardzo rozumiem jaki ma producent zaplacic, vat za sprzedaz i tak poleci do kasy panstwa. A co do tego kto ile na tym zarobi to napewno importer zarobi tyle ile chce, jak by mu sie oplacilo robilby to dla niego ktos inny. Sadze natomiast, ze produkowane u nas kosztowaly by jednak troszke wiecej bo koszty pracy u nas sa wielokrotnie wyzsze niz na wschodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale muszę to powiedzieć - czaiłeś się jak baba na Helixa (ogólnie z kupnem wzmacniacza za 200 zł się czaiłeś i szukasz dalej i dalej i dalej...), więc ktoś inny się z niego cieszy :rotfl: Znowu teksty: za słaby do mojego zestawu, czy ogarnie (nie cierpię tego powiedzenia "ogarnia" :kwasny: ), trzeba było od razu kupić DB Four jak Kolega Stochus Ci go podsunął... Nie pisz, że to nie są śmieszne pieniądze 200 zł, może i nie są, ale wzmacniacz za tą kasę taki jak DB Four - ciężko coś lepszego znaleźć, był jeszcze Eyebrid 4y450, który polecam (nie wiem czy jeszcze wisi na alle...). Będziesz dalej wybrzydzał i wstawiał kolejne linki, to nareszcie nie kupisz nic (bo ktoś inny zwinie sprzęt) :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem go kupić ale czekam na zasrany przelew bo nie miałem kasy na koncie, w końcu jak mi kasa doszła to go ktoś zabrał.. niestety taki mój los...

Mam tego drugiego za 230zł ale nie wiem czy to troche nie przydużo..

 

a za każdą okazją wolę zapytać was, fachowców żeby nie wydać kasy i nie kupić gówna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale muszę to powiedzieć - czaiłeś się jak baba na Helixa (ogólnie z kupnem wzmacniacza za 200 zł się czaiłeś i szukasz dalej i dalej i dalej...), więc ktoś inny się z niego cieszy :rotfl: Znowu teksty: za słaby do mojego zestawu, czy ogarnie (nie cierpię tego powiedzenia "ogarnia" :kwasny: ), trzeba było od razu kupić DB Four jak Kolega Stochus Ci go podsunął... Nie pisz, że to nie są śmieszne pieniądze 200 zł, może i nie są, ale wzmacniacz za tą kasę taki jak DB Four - ciężko coś lepszego znaleźć, był jeszcze Eyebrid 4y450, który polecam (nie wiem czy jeszcze wisi na alle...). Będziesz dalej wybrzydzał i wstawiał kolejne linki, to nareszcie nie kupisz nic (bo ktoś inny zwinie sprzęt) :rotfl:

 

DB dużo prundu potrzebuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...