Skocz do zawartości

Wyliczenie skrzynki pod głośnik FLI


Sławek S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze w czyimś imieniu z prośba o parametry skrzynki pod głośniczek.

Poniżej dane tego głośniczka.

 

RMS 300 watts

Peak 1000 watts

Min input RMS 150 watts

Mounting Depth 125 mm

Mounting Diameter 285 mm

 

T/S Parameters

 

Revc 3.6 Ohm

Fo 37.094 Hz

Sd 353.00 sqM

BL 11.920 T

Qms 5.186

Qes 0.719

Qts 0.547

No 0.481%

SPLo 88.838 dB

Vas 52.925 ltr

Cms 132.761 u M/N

Krm 20.812 m Ohm

Erm 0.705

Mms 112.983 g

Mmd 105.967 m KG

Kxm 79.109m H

Exm 0.603

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie , oni sobie podajac zle budki strzelaja sobie sami w stope . Klient kupuje glosnik , robi proponowana bude i d...pa , nie chce grac, a tylko buczy , wiec co robi klient? Juz nigdy nie kupi ich klocka ...

Ale to nagminne, nie wiem ile FLI odstaje od Vibe a w Vibe kochaja takie strzelanie w skroń, proponujac jakies bzdetne miniaturowe BR'y dla space chociazby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym od razu powiedzieć że kolega Sławek dobrze kombinuje.Akurat ja poszedłem w litraż jaki podał producent (FLI) głośnika i się przejechałem a producenci przeliczyli,tyle że ja dałem w zamkniętą.Powiem tak:Ciężko tu (forum) kolego Sławku zdobyć od chłopaków jakieś info czy pomoc.Tym bardziej dla nowego (zielonego) w temacie car audio,starają się pomóc tylko nie którzy użytkownicy.Poszukaj po innych forach (choć nie ma ich wiele) jakichś wiadomości o tym głośniku w tej budzie.Jak nie na naszym podwórku to za granicą szukaj.

 

po za tym wkradł Ci się błąd mały bo:Sd 353.00 sqM - Sd =53.00sqM to jest poprawna wartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...