Skocz do zawartości

Jaki kabel sygnałowy?? - awaria eagle MC60


inco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... a jak ktoś chce się kłócić niech podłączy takie sygnałówki a super hajendy w aucie gdzie jest mikrofon na pokładzie i niech wyłapie różnice... już tak robiliśmy z chłopakami i co ? Jeden grzyb i to samo

...pozazdrościć słuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem MC70 i 90 i to samo, tak więc odpuścilbym sobie eagla w aucie, zresztą to domówka, nieprzystosowana do wilgoci.

 

ja miałem 50,60,90 i praktycznie zero problemów ... jedynie w 50 puścił raz jeden lut na wtyku ... nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde nie zauważysz róznicy, to jest tylko mit, efekt placebo, sprawdz sobie wspomagając się mikrofonem. Sygnał - grunt aby przewodzenie miedzi było wystarczające i zapewniło "stabilność spadków prądu o wartosci mikroamperów" i połączenia były "płynne" czyli materiał z materiałem o podobnym przewodzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem mój nieszczęsny mc60 doszedłem do 2 metrów z 5 i zwątpiłem,połamany jak cholera! o ileczerwona Linia była przy 3 metrach chyba sprawna to biała do 2 metra echo... kabel połamany co jakieś 10 cm ;/ tak to jest kupić SUPER KABEL UŻYWANY! a miał być taki super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować weź sznurki od Radka. Sam robiłem sobie sygnał na drucie DLS i żadnych problemów nie miałem. Czysty i klarowny przekaz. Porządny drut. Przerobiłem trochę gotowców i ciężko o coś dobrego w tej kwocie.

 

To że drut może zmienić dźwięk w systemie to nie jest żadne ufo/widmo. Doświadczyłem to nie raz i zauważyła to nie raz postronna osoba.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś go młotkiem łamał czy co ?

 

 

nie wiem czy młotkiem, ale kabel coś tam musiał przeżyć

 

 

Na dniach wezme chyba tego mc60 - jak znowu się spieprzy mimo, że tym razem będzie nowy to dam znać. Mam jednak nadzieję - że więcej problemów nie będzie.

 

poprzedni kabel uwalił mi mase rca - jutro to ogarnę.

 

Nie zmienia to faktu, że z 5 minut działał i barwowo mi się wszystko podobało.

 

Współgra to z W8534 - hertzami HSK, alpinem 3544, Subem Re Audio i wzmakiem rodek.

 

Pozdrawiam i dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde nie zauważysz róznicy, to jest tylko mit, efekt placebo, sprawdz sobie wspomagając się mikrofonem.

Pozostawię to bez komentarza,

Ps.Ucho jest lepsze od mikrofonu.

 

Oczywiscie ze ucho jest lepsze ;) ale mikrofon wyłapie ewentualne minimalne zmiany ktorego "ucho" nie ma szans odróznić, jakies tam minimalne przesunięcie, wypiętrzenie albo wypłaszczenie charakterystyki.

 

TomoMadej wlasnie to co napisałem wyzej, ze jesli by juz cos miał wyłapać jakieś zmiany to tylko mikrofon, gdyz byłyby tak nieznaczne CHOĆ W MOIM WYPADKU PRZY SPRZĘCIE POKROJU GENESISA I MORELA TEMPO NAWET MIKROFON A TYM BARDZIEJ UCHO NIE ZAUWAŻYŁO JAKICHKOLWIEK ZMIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to ryzyko jest warte tylko 100zł - ale zatrzymuje mi całe auto, bo jak nie złoże sprzętu to nie wyjade. Auto mam w rozsypce przed sezonem.

 

Dużo osób chwali ten kabel. Będę się z nim obchodził jak z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie z auta sali odsłuchowej/nagraniowej dla melomanów ze sprzętem za nie wiadomo ile $$$. To tylko auto... wejdzcie do auta zmiencie sygnałówki nawet na takie za 5zł-5m I porównajcie tak serio serio czy wtedy wyczuwacie zmiane (pomijam kwestie łapania śmieci z instalacji auta)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ale uważać będę musiał. Tego nie molestowałem, a jest jak jest. Ze mnie, żaden meloman - sprzęt też nie z kosmosu. Jednak chciałem się przesiąść na lepszy kabel, a nie taki do prania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inco, zrób jak mówie, podłącz jakiekolwiek ekranowane czincze (ekranowane byś nie mylil pogorszenia jakosci z łapaniem zakłucen), usiądz w fotelu w aucie i daj się "oświecić"

 

kup coś z przedziału 50-60 zł i bedziesz zadowolony, serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup coś z przedziału 50-60 zł i bedziesz zadowolony, serio

 

tia i będą siać jak ekstraklasa ligi światowej :P ale co kto lubi :P

 

Skoro nie chcesz wkładać kasi w nagłośnienie bryki twoja sprawa ale wybór pozostaw to nam.

 

dokładnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównajcie tak serio serio czy wtedy wyczuwacie zmiane

mikrofonem zmierzysz (mniej lub bardziej dokładnie) samą charkę - a to tylko jeden z aspektów 'banana' na twarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sluch nie narzekam :) bo nie w tym rzecz :) po prostu bawiłem sie kiedys w szukanie sygnałówek "najlepiej brzmiących" i po pewnych doświadczeniach stwierdziłem gdzie na przewodzie za 40zł a za 100zł nie było kompletnie zadnej roznicy, ten za 100 moze byl "ladniejszy" estetyczniej wykonany, koncówki chromowane, kolorki zywe, nic po za tym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...