Skocz do zawartości

Jaki kabel sygnałowy?? - awaria eagle MC60


inco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o tym tez po częsci mówie, auto to nie studio i nie kazdy ma mega hiper hajend aby sie spuszczać jakiej firmy ma być przewód... moze przy klockach o 2 półki wyzej niz tempo hsk czy R6a.

 

Piece typu Alpine, Sony kenwood itd z tych starych klocków to są po prostu grajki o juz konkretnym brzmieniu, które mozna smiało nazwac wzmacniaczami i trzymają klase na srednim poziomie ale gdzie temu wszystkiemu w warunkach samochodowych by sie zastanawiac czy przewód ze złota/srebra a do tego moze powysadzać brylantami izolacje bo może one dodadzą kabelkowi kosmicznej mocy przez molekularne ustawienia się sieci krzyształów między nimi wywołując indukcje dając turbo sygnałowi :P

 

No sorka ale po prostu nie przesadzajmy... da co kolwiek z przedziału 50zł i bedzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem w Galileo program o kablach sygnałowych, był robiony test na profesjonalnym sprzęcie, były kable za kilkatysięcy, za 140euro i za 15. Test nie wykazał żadnych różnic, jedynie wtyki różnie przywierały.

Czyli zgadzam się z tym co pisze blackdragon8904

Mam u siebie HW Energetic, są dobre bo mają krótkie końcówki (w Golfie III jest ciasno za radiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, autory dokonał wyboru. Darujmy sobie czy ktoś słyszy czy nie różnice po zmianie sygnałówki. Każdy ma jakieś tam wyrobione zdanie na ten temat i niech przy tym zostanie. Dalsze posty nie wniosą nic nowego ciekawego. Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...