Skocz do zawartości

EA5W od tyłu i powoli


eggforever
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytam caly jak wroce do domu :) Widze, ze sie skrzyneczka fajna rodzi :) Moze cos podpatrze..

EDIT:

Jeśli chodzi o bas, to szczerze jeśli nie masz w ogóle przodu, to taki 20 cm pierdziolek będzie ledwie slyszalny..Z drugiej strony zrobisz dobry przód i będzie to samo.. Toc Galant duże auto :-) Filtr lpf ustaw na te 80-60 hz i później coś kombinuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem i jest lepiej, myślę, że samym przodem nie uzyskam tego co daje dodatkowo 8 cali w skrzynce. Poprzednio grał w closet i po lekturze oczekiwałem więcej od BR. Myślę nad zmianą wzmacniacza, w przyszłym roku praca nad furtkami a tym czasem doprowadzenie bagażnika do końca w tym sezonie bo niedługo koniec pracy na swoim, idę na etat i nie będzie czasu na car audio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi już kiedyś rozbierałem i faktycznie są fajne do roboty ale jak pisałem w tytule - robię to od dupy strony z uwagi na to, że bagażnik pochłania więcej czasu. Jutro jadę na urlop, po powrocie dalej ciągnę zabudowę a dopiero w przyszłe wakacje zrobię przód. Będę też myślał nad przeróbką boczków bo kieszonki w nich są jakimś nieporozumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wracam pamięcią do peugeota partnera w którym dokładnie to samo było wsadzone z tym, że skrzynka o mniejszym litrażu w closet i wygłuszone drzwi. Partner niby krótszy ale wyższy. Teraz jestem po około godzinnej trasie i powiem szczerze, że sub gra jak jakaś tuba z allegro. W obecnej sytuacji przód podłączony pod same radio również gra lepiej, ma fajniejsze zejście i zadziwia dobrym basem jak na fabryczne furtki. Po podłączeniu helixa nie mogę tego za nic osiągnąć. Wszystko testuje na tej samej piosence, która wedle mnie się do tego nadaje. Jest to Inna - Hot z dobrego źródła :)

 

pologreen jeszcze mnie tutaj pokręcił z jego doświadczeniem z es200 i jedyną opcją BR. Może znajdzie się ktoś z Bydgoszczy z jakimś wzmakiem na podmiankę.

 

Ache tak jak pisałem wyżej, drzwi będę rzeźbił w przyszłym roku ale na pewno coś wykombinuje i się tym pochwalę. Jak wiem, że mam czas to dość estetycznie mi to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...