Skocz do zawartości

[Problem] Pioneer TS-W307D4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem, zbudowałem skrzynie closed wg. parametrów producenta. Ale niestety głośniki grają jakby ktoś uderzał młotkiem, nie ma takiego głębokiego bassu :/ Znajomi mają takie głośniki, i u nich gra fajnym czystym niosącym się dźwiękiem. W czym tkwi problem ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wygłuszyłeś skrzynię??

 

Tak, skrzynia jest wygłuszona

 

Zrób taką budę jak oni mają ...najpierw jednak przełóż ich budę do siebie żeby się nie okazało że to wina auta (ustawień ).

 

Nie da rady przełożyć, jeden ma całkowicie zabudowaną, a drugi ma za szeroką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 x 308 to praktycznie to samo , w skrzyni 45 litrow na sztuke , strojenie zdaje sie 37 hz i do dobienia hałasu dobrze sobie radzi. Bas taki ni niski ni średni , jakoś daje rade. Bo raczej do szybkiej muzyki tego głośnika nie kupowałeś ? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem dwa uszkodzone w dobrej kasie, ogólnie muzyka to z dobrym zejściem mnie interesuje, a wiem że takie cudeńka potrafią dobrze uderzyć :P Na razie pracują w skrzyni zamkniętej i we wnątrz robi robote, ale jak otworzy się bagażnik to nie ma już tego efektu ... :/ Może to być też wina wzmacniacza ? Bo na razie mam pożyczony od kolegi troche słabawy buszmen, na próbe żeby ruszyć te głośniczki chociaż :)

 

Pozdróvwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci otwierac bagażnik i słuchać muzyki ? chcesz robić festyny ? :D to bez sensu.. po to masz sprzet w samochodzie zeby w nim sluchac a nie na zewnatrz.. Czego to ludzie nie wymyślą :D Nawet u Steva Meada jego Fi Btl-e gorzej zagrają jak otworzy klapę , całe ciśnienie ucieka wtedy na zewnątrz więc się nie dziw że tracisz na mocy. A jaką moc ma ten buszmen ? ja daje na 2 sztuki 700 wat i jest akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...