Skocz do zawartości

sub'y - u-dimension seria ProX


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

przez przypadek natknąłem się na nowe suby (naleśnikopochodne) u-dimension z serii ProX . Do tej pory najwyższą seria u-dim'a była seria RM, ktora bardzo dobrze wspominam, szczególnie mala niepozorna 8"mka. Tak zaczepnie pytam czy ktoś miał z tym nowym wynalazkiem do czynienia ale nie sądzę (może coś jd napisze) . Jak one wypadają na tle RM'a

 

http://www.caraudiosklepy.pl/u-dimension-prox-210-p368.html - 10"

http://www.caraudiosklepy.pl/u-dimension-prox-212-p425.html - 12"

 

pozdr.,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... (może coś jd napisze)... Jak one wypadają na tle RM'a

Ma być szczerze czy marketingowo? No bo jak szczerze, to napisszę krótko - nie wiem. :hyhy:

Na rzazie tylko macałem ale jeszcze nie testowałem żadnym w aucie. Wiem tylko tyle że Niemcy chwalą, bo pobodno grają odczuwalnie lepiej niż RM-y. No ale to jest nadal "podobno". Powoli będą wchodzić jeszcze inne modele z tej carbonowej serii, np. 2x4 Ohm oraz o średnicy 20cm jako mocno kopiące i o dobrej jakości brzmienia mid-woofery drzwiowe (do 3-way) lub jako małe suby.

Dzisiaj zawiesiłem nowy cennik u-Dim i w nim są już zapowiedzi tych nowych klocków - np. tutaj: Cenniki - Car Audio Sklep ESSA -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co tam Przemko, spaliłeś Rockforda ??

 

Przemo pisał że zmienił mu się profil grania i uderza teraz w 10 cali :wink:

 

Pozwolę sobie zacytować:

"Witam, tak jak w temacie zamienię suba Rockford Fosgate Power HX2 RFR3115. Głośnik w świetnej kondycji pograł u mnie jakieś pół roku i pół roku przeleżał na półce. Napędzany był VRx 1.500. Chcę się zamienić bo szukam czegoś mniejszego (bagażnik mi potrzebny) a poza tym zmienił mi się troche profil muzyczny i poszukuję jakiejś szybkiej 10" w zamkniętej budzie najlepiej. Zamiana z moją bądź Twoją dopłatą."

 

Sorki za OT, swoją drogą też jestem ciekaw opinii na temat "naleśnikowych" u-dimensionów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Przemko, spaliłeś Rockforda ??

 

A gdzie tam., w większości to u mnie przeleżał bo nie miałem źródła. Poza tym nie katowałem bo prądowo instalacja zasilania mi by nie wytrzymała takiego natężenia jakie pobiera vrx przy 1R.

 

Nie oftopując, to naprawdę jestem bardzo ciekawy jak grają nowe placki. Mnie zwykły aliante w 12" nie urzekł zbytnio, choć pewnie to była wina skrzynki i napędu bo nie trawię A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A gdzie tam., w większości to u mnie przeleżał bo nie miałem źródła. Poza tym nie katowałem bo prądowo instalacja zasilania mi by nie wytrzymała takiego natężenia jakie pobiera vrx przy 1R

 

a mowilem Ci nie dla psa kielbasa VRxem grac full :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
  • 7 lat później...

Pozwolę sobie odkopać ponownie. Pasuje mi bardzo ten nalesnik 8" mala glebokoscią. Chcę go wsadzić w 10.5l. Będę zadowolony ? :)

Mysle tez o wzmaku do niego. Co sensowniej ?

1. u-Dimension ProX-208 (podlaczony jako 4ohm) plus Crunch GPX750.1D (przy 4ohm 200w rms)

2. u-Dimension ProX-408 (podlaczony jako 2ohm) plus Crunch GPX750.1D (przy 2ohm 300w rms)

3. u-Dimension ProX-208 (podlaczony jako 4ohm) plus Audio System Carbon 130.2 (przy 4ohm 260w rms)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...