Skocz do zawartości

Dego SB-12 A MKII i Dynaudio Esotar2 1200


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i to sie w miare udalo.

to w miare to chyba mało powiedziane :) Jest super wg mnie. Uwzględnijmy też to że Dego to 12cali. Ale fakt, mięska by mu się przydało więcej w Twojej aplikacji :) No i wg mnie średniak mogłby mieć trochę więcej "dołu" bo gra "wysoko". Ale to moje zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@disaster3 prawdopodobnie bede na zawodach w Sosnowcu, moge udostepnic Sb 10 A w closecie, tylko moj gra moze kilkadziesiat godz. i jest spiety w 8 Ohm. jak cos to PW

Konkurencja ? Bartek , jest zadanie , trzeba stjuningować koledze system :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w porzadku napewno nie zapomne magicznego srubokretu do tjunningu :-)

 

no i do Sosnowca raczej nie przyjade bo w tym czasie mam wyjazd integracyjny w pracy....

 

sam byłem ciekaw przed kupnem .... ale podobno jeden kit ;)

 

Marcin a ty bedziesz na Gliwickiej Wiośnie? bo własnie ugaduję temat odwiedziń cioci mojej żony z córką w Dąbrowie Górniczej - gdzie sie wtedy będę mogl urwac na jakies 3-4 godziny i przyjechac na Wiosne wtedy bym z chęcia posluchał jakiegos degolca :D , Tylko do tego czasu musze jakiegos wzmaka chociaz na testy pozyczc zeby pare subów (jak bedzie mozliwosc) odsluchac na Wiosnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak odgrzebie bo ostatnio byl na ebay'u (esotar2 1200) i zszedl w zasadzie zanim sie pojawil. zaluje ze bylem wyptruty z kasy bo bym wzial :/ i pare ciekawych postów zza oceanu jesli kogos interesują ale ponoc faktycznie miażdży:

 

http://www.diymobileaudio.com/forum/member-reviews-product-comparisons/37096-dyn-audio-esotar2-1200-a.html

http://www.diymobileaudio.com/forum/technical-advanced-car-audio-discussion/49628-dynaudio-esotar-2-1200-what-do-you-think-2.html

 

....... no nic trzeba zbierać na nowego :P (chyba ze znowu gdzies sie używka trafi :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...