Skocz do zawartości

Dobra polska wódka


rj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na rzucenie palenia polecam tabex z apteki. Jedyny minus to że jest tylko na receptę ale lekarz pierwszego kontaktu bez problemu przypisuje. Kuracja bardzo prosta. Jak chcesz możesz dalej biorąc to jarać... Tylko czy dasz radę? Kosztuje około 60zł ale ludziom w moim towarzystwie spokojnie jedno opakowanie starczało na dwie osoby. I trzeba chcieć rzucić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To dlaczego tak "sępią" sie na nasza wodeczke, skoro po godzinie praćy maja na swojego "Absolwenta"? :)

 

Chłopaki jak jeździli (przeważnie w soboty) do Świnoujścia to Sveny chciały polską wódeczkę. Ale także i kolorowe. Czy też inne trunki. Często i papierosy. Ja tam bedę sie upierał, że mamy lepszą czystą niż ich rodzime absoluty i inne wynalazki. Ale chodziło także o czystą ekonomię. U nas zwyczajnie wypadało to taniej =))

 

tam siedzisz to i tam zarabiasz, po 1h stać Cię na dobrą flaszkę ... więc :D można pić codziennie ;)

 

Tak jak w Niemczech na piwko choćby. :wink: Godzinka, dwie roboty i na skrzynkę masz =)

 

A co do palenia... dobrze, że mnie nie udało się nikomu mnie nauczyć =) Chociaż za młodszych głupich lat to podczas procentowego spożycia zdarzało mi się spalić jakąś faję niestety. A na drugi dzień człowiek dwa razy dłużej do siebie dochodził i gorzej się czuł tylko, niż gdyby się nie skusił na tabakę =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole drinka z zona niż jakies chamskie kieliszki na stole czy picie do lustra...

 

Czyli czyścioszki nie pijasz?

 

Bo po tym co napisałeś to raczej brzydzisz się widoku kielonka na stole. Eeeeeeeeee nie chce mi się wierzyć ze na weselu u najlepszego kumpla nie napiłeś się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można wódkę popić wódką

 

Można i tak :rotfl: Kiedyś tak kolesia z bratem załatwiliśmy. Chłopaczyna już tam był po spożyciu jakimś większym, czy też mniejszym. No to nalaliśmy mu do kieliszka soku z wiśni. A że czerwień lubi czerwień, to do szklanki czerwoną finlandię =D 3 rozdania i good night :rotfl:

 

A co do drinków to ja tam nic złego w nich nie widzę =) Ale to tak raczej rekreacyjnie, okazyjnie. W większym towarzystwie to raczej tradycyjny kielon =)

 

Moderator i nie pije, to mi od razu nie pasowało hehe

 

To już krokodyl musi być pijący? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngUżytkownik williams dnia 10 styczeń 2013 - 22:03 napisał

 

Moderator i nie pije, to mi od razu nie pasowało hehe

 

 

To już krokodyl musi być pijący?

No raczej musi czegoś nadużywać skoro tyle głupot wypisujecie a on musi to później czytać i kasować. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngUżytkownik williams dnia 10 styczeń 2013 - 22:03 napisał

 

Moderator i nie pije, to mi od razu nie pasowało hehe

 

 

 

No raczej musi czegoś nadużywać skoro tyle głupot wypisujecie a on musi to później czytać i kasować. :rotfl:

 

Kto by na trzeźwo wytrzymał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...