Skocz do zawartości

Dwudrożny system do Civika VI 5D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam wsadzić dwudrożny system do mojego cifa, cena do ok. 350zł dość elastycznie :), drzwi oczywiście wygłusze matami ew. taśmą dekarską i dołożę dystanse czyli wszystko myśle jak książka pisze , radio jakie posiadam to Kenwood KDC W4044 czyli bez wodotrysków, tymczasowo głośniczki grały by bez dodatkowego wzmaka dopóki nie kupie jakiejś używki ale to w trakcie także raczej coś przyszłościowego, basu mi nie brakuje bo mam suba w bakażniku, typy jakie przykuły moją uwagę to :

-Auditor RIP 165S

-POWERBASS L-60Cx

-Helix DB 62.1

ewentualnie wasze propozycje, chyba nie musze dodawać że zależy mi na jak nalepszej jakości bez przesadzonej góry, metalu nie słucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że będziesz na razie napędzał system z radia wybierz coś co nie potrzebuje dużo mocy. HSk akurat pokazuje swoje zalety dopiero pod wzmacniaczem.

 

Pod radiem też daje rade ale pod wzmakiem to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko cena HSK dwukrotnie przekracza budżet z tego co widze, są w granicach 300 zł na alledrogo http://allegro.pl/okazja-glosniki-hertz-hsk-165-i2292863751.html jezeli nie trafiłem to prosze o inne linki, ale czy to czasem nie jakieś podróbki i jak z gwizdkami bo czytałem że w hertzach potrafią być sykliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety - coś za coś. Jeśli ma być wykop to :

 

Woofery HSK

Tweeter HT 25

Zwrotka robiona ręcznie

Wzmak

 

I wtedy będzie si. Ale kolega chyba nie ma takiego budżetu :sorry:

 

A i wytłumienie - żadnej taśmy dekarskiej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekara to nie mata tłumiąca i nadaje się na dachy a nie do samochodu. Parokrotnie już to tłumaczyłem, jednak jak grochem o ścianę. Poprawiałem również 2 auta po dekarze - masakra robota której nie życzę największemu wrogowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to widziałem CASKP ,że dość często stosujesz TAC MAT, a słyszałem różne opinie na temat tego materiału, jak Ty odbierasz jego właściwości? Dalej na nim lecisz czy znalazłeś coś bardziej odpowiedniego?

 

Szkoda - bo to się do tłumienia nie nadaje :sorry: Raczej do oklejania dachów.

 

żartowałem :), jak kolega powyżej zauważył, na rynku jest taki wybór mat audio, że każdy sobie może dopasować względem budżet/ wymagania coś dla siebie a nie bawić w dekarkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w lepszych instalacjach zakładam Tac Mat. Podobno "zmiekcza" brzmienie wooferów. Jest troche w tym prawdy. Jednak Tac Mat to nie jest jedyny materiał który stosuję. Robię "kanapkę" z różnych materiałów o różnych właściwościach.

 

U mnie w bryce siedzi Tac Mat - zapraszam do odsłuchów i stwierdzenia, czy jest miekko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...