Skocz do zawartości

Jarzębina "koko euro spoko"


JacekTDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pokazali wiesniakom ze da sie zrobic fajna wpadajaca w ucho muze do tego sliczne słowianskie panie....

 

nosz....k... co za wstyd...

Kurcze no w sumie tak... wybór jest obciachowy, ale popatrzcie na to z drugiej strony. Po prostu nie było nic ciekawego. Zastanawia mnie po co w ogóle dopuścili do konkursu tych hip hopowców... hip hop na hymn? Chyba jakaś kpina. Reszta nic nie pokazała do nich tez należałoby mieć pretensje! Wszyscy zachwalali Marylke, ale to co ona przygotowała to jest dobre, ale do usypiania małych dzieci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh ten ukraiński też słaby ale chociaż są jakieś panienki a nasz... ja przez pare dni myślałem że koko koko to żart a tu taka niespodzianka. 8.06 mam urodziny i mam nadzieje że przez to euro nie upije się na smutno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ten ukraiński też słaby ale chociaż są jakieś panienki a nasz... ja przez pare dni myślałem że koko koko to żart a tu taka niespodzianka. 8.06 mam urodziny i mam nadzieje że przez to euro nie upije się na smutno

 

Nasz hymn jest w sumie narodowy. Wieś, starsze panienki w ludowych strojach.. To polska w całej Krasie.

Sami znacie ukraine, piosenka moze ciut lepsza, ale u nas jest ukazana tradycja Polski. W sumie może to i lepiej-pokazuje nas prawdziwych..

A ukraina? Młodzieź w piosenkach, która nie ma pracy.. Pokaz piosenki a pokaz True Life ukrainy - spora zmiana.

Ludzie z europy to nie ciemniaki, słodziutka pioseneczka maskuje tylko prawde naszego sąsiada. Jak widz ma słuchac piosenki przez radio-to spodoba mu sie ukraina. Tralalala, panienki, full wypas. Ale euro-kibic co obejrzy 2 spoty i przyjedzie do polski, myśle że zobaczy więcej prawdy.

To tak jak zobaczyć ukraiński cukierek w złotym opakowaniu a w środku... Wiadomo co.. W "naszym cukierku" zjesz przynajmniej czekoladke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz hymn jest w sumie narodowy. Wieś, starsze panienki w ludowych strojach.. To polska w całej Krasie.

Sami znacie ukraine, piosenka moze ciut lepsza, ale u nas jest ukazana tradycja Polski. W sumie może to i lepiej-pokazuje nas prawdziwych..

A ukraina? Młodzieź w piosenkach, która nie ma pracy.. Pokaz piosenki a pokaz True Life ukrainy - spora zmiana.

Ludzie z europy to nie ciemniaki, słodziutka pioseneczka maskuje tylko prawde naszego sąsiada. Jak widz ma słuchac piosenki przez radio-to spodoba mu sie ukraina. Tralalala, panienki, full wypas. Ale euro-kibic co obejrzy 2 spoty i przyjedzie do polski, myśle że zobaczy więcej prawdy.

To tak jak zobaczyć ukraiński cukierek w złotym opakowaniu a w środku... Wiadomo co.. W "naszym cukierku" zjesz przynajmniej czekoladke :D

 

A tak to prawda, ale mnie denerwuje to, że WIĘKSZOŚĆ ludzi z zagranicy będzie oglądać euro w domu a tylko nieliczni przyjadą nas odwiedzić i ta większość będzie się tylko z nas śmiać, jakie te polaczki to wieśniaki. I oczywiście będą mówić, że jeszcze do tego zerżnęliśmy pomysł z ruskich babuszek. No tak to wkońcu CCCP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kraj z natury promuje sie w jakiś sposób. Rosja z wódki,

myśląc o Holandii pierwszym skojarzeniem są tulipany, Francji - Wieża Eiffla, Włochy kojarzą się z pizzą czy spaghetti, a Hiszpania z corridą i fiestą

, czesi z piwa itd.. A polska to wieś, tradycja, schabowy z kapustą. Nawet ziemniaki polskie są dobre.. A wybierzcie sie za granice-spróbujcie wędlin. Ksiązki, uczeni fizycy, chemicy, astronomowie, lekarze

Może nie jesteśmy szczytem mody, kreacji, bajecznych perfum, ale zywność i tradycja-to nasz największy atut. Wiadomo ze każdym kraju masz złodziei, panienki lekkich obyczajów, korupcje, ciemnote, ale w polsce plusami jest-wiedza, tradycje, kultura (nie osobista), i wiele innych wspaniałych rzeczy za które jesteśmy wychwalani..

A wieś masz w każdym kraju..

 

Co do tej "większości" to ciemnota co widzi i wie to co pokażą media. A turyści zwłaszcza starsi ludzie nas chwalą..

Młodzież to opowie-" e.. kiepskie zjeżdżalnie maja na basenie.. McDonal za małe kanapki daję"

Starsi widzą inaczej. Określają kraj po całości, stosunku wzajemnym ludności, tradycji, kulturze.. A że na stadionie paru wandali..

W wiadomościach - temat - że w angli się mówi-nie jedźcie do Polski bo wrócicie w trumnach.

A w innych krajach? A co w londynie? Chelsea was przywita z całusami?

Któryś z kanałów - chyba Discovery pokazywał chuliganów w Europie.. Nasi chuliganowie są jak inni. Różnią się tylko flagą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kraj z natury promuje sie w jakiś sposób. Rosja z wódki,

myśląc o Holandii pierwszym skojarzeniem są tulipany,

Mi tam Holandia kojarzy się z narkotykami, eutanazją osób starszych i legalizacją małżeństw homoseksualnych, które mogą adoptować normalne dzieci. O tulipanach przyznam, że nie pomyślałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski Prezydent...

Tu macie w formie demotywatora bo tak szybciej niz zgrac z komorki , kurde gosc jechal sprayem a pozniej to rozwalkowywal bylismy polani do momentu jak dowiedzielismy sie dlaczego maluje , wtedy nastapil... WSTYD

http://demotywatory.pl/3814615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A polska to wieś, tradycja"

 

Właśnie to mnie denerwuje najbardziej. Staramy się przecież odbić od tych stereotypów: Polska - wieśniaki, zaścianek europy i rumiane panie... A tym "wyborem" strzelamy sobie w kolano. Już wystarczy że trawę malujemy na zielono a dojazd do niektórych miejsc będzie utrudniony żeby nikt nie widział że jednak tak kolorowo nie jest. Jak Ocena kręciła teledysk do międzynarodowego hymnu to jej budowlańcy wpuścić nie chcieli na stadion narodowy... A potem stali przy płocie i szczekali... I My Polacy zamiast zrywać z tym tanim i tandetnym stereotypem jeszcze mu hołdujemy...

 

Dla mnie Polska to kraj królów, zatwardziałych partyzantów i pomysłowych ludzi którzy w każdych warunkach dadzą radę. A nie wioska ze schabowym. Mamy za dużo powodów do dumy(artyści, naukowcy itp) żeby chwalić się niekończącą się wioską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polska to kraj królów, zatwardziałych partyzantów i pomysłowych ludzi którzy w każdych warunkach dadzą radę. A nie wioska ze schabowym. Mamy za dużo powodów do dumy(artyści, naukowcy itp) żeby chwalić się niekończącą się wioską.

Dał bym Ci medal za te wypowiedz... Masz + 100 do respectu, serio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolejnych ciekawostek to dwie ulice prowadzace do stadionu byly remontowane przez 1,5 roku , w tej chwili w centrum wybijaja sie powierzchnia , chodnikami i wszystkimi innymi szczegolami od reszty drog w centrum jak by tam byla nieiecka autostrada i super do pracy bedzie sie lepiej dojezdzac ale... te ulice w dni meczowe beda zamykane dla ruchu wiec krotko mowiac zbudowali "autostrady" dla pieszych na euro zeby sie naogladali okolic stadionu i wyrobili pozytywne zdanie.

 

Mnie najbardziej w przygotowaniach na euro smuci to ze jakos dla Polakow nie bylo mozna ruszyc z kopyta z "budowaniem" kraju a dla obcych nagle sie okazalo ze mozna drogi budowac , lotniska i dworce tylko pytam dlaczego nie dla Nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ulice w dni meczowe beda zamykane dla ruchu wiec krotko mowiac zbudowali "autostrady" dla pieszych na euro zeby sie naogladali okolic stadionu i wyrobili pozytywne zdanie.

 

To samo w Gdańsku, zamykają sporo ulic min, slowackiego "całego!!!" co zaowocuje korkiem na dwa dni.

Do pracy nie idę. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...