Skocz do zawartości

Jarzębina "koko euro spoko"


JacekTDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezly hymn wybrali widzowie, co Panowie? Pol swiata bedzie ryc z naszej mongolskiej zasciankowosci, nie obrazajac Mongolii i Mongolow:)Ale widze ze ida zmiany, polska Madonna czyli Maryla wypadla poza podium, pewnie przez to ze zadnego wazona albo drapaka dla kota na łeb nie zalozyla:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zla nie byla, ale kurde czy zawsze musimy wyskoczyc z jakims "wynalazkiem" na arenie midzynarodowej? To samo od paru lat w dennej eurowizji... Konkurs kiczu i tandety, to zamiast jakas cycata Dode wyslac, to nasi ambitnie Kowalskie i inne tego typu alternatywy wysylali, a potem zal ze nikt na nas nie glosowal... No nic, zobaczymy co bedzie... Wiejski hit - wiejskie mistrzostwa, dozynki powinny byc jeszcze rownolegle transmitowane z meczami:) spoko loko euro spoko, pilka leci nam wysoko;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie posłuchałem na YT :rolleyes: i pierwsze co mnie naszło to czy "poziom" tej piosenki nie będzie na równi z ... :looka:

 

ok ok dojdziemy do 1/4 :wink:

 

Ale to chyba widzowie telewizji Trwam wybierali albo wyniki są sfałszowane

 

Tata Rydzyk ma wtyki w TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w tv był program o polsce,jak ją widzą amerykanie...

Ich wiedza zatrzymała się jak kręcili karguli i pawlaków...konie krowy świnie na sznurku...teraz taka ludowa piosenka to ukoronuje z całym szacunkiem do pracy tych babci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam z tego taki polew, że zaczyna mi się podobać...

 

 

btw. ktoś pisał o Mongolii - imo (ale akurat nie w tym wypadku) bardzo dobrze, że takie zespoły jeszcze istnieją i ktoś jeszcze ciągnie tradycję... Nie ma co się wstydzić. Jak znam życie to najbardziej śmiejemy się z samych siebie, a "na Zachodzie" nikt do tego nie przywiązuje uwagi, albo traktuje jako element folkloru (który wciąż jest modny w Europie, nie mówiąc już o USA gdzie ichniejsza wersja disco-polo pod postacią country triumfuje i zdobywa nagrody Grammy ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...