Skocz do zawartości

Wnętrze wzmacniacza


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh też mam wzmacniacz, w którym z tej strony nie było widać najmniejszych śladów naprawy. Gdy go zobaczyłem od spodu to mi szczena opadła. To była tragedia. Na szczęście jest już ogarnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem był rozbierany ,świadczy o tym rozmazana i nieudolnie położona pasta chłodzenia .

 

też mnie to ciekawi zapytam o fotki układów od spodu

 

ale w sumie na tych zdjęciach FUBU też jest ta pasta rozmazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam o to że śrubki powinny być złotawe (na tych większych elementach (końcówki mocy ???)) , a na tych mniejszych elementach czarne ??

 

Napisałem do gościa żeby zrobił fotki od spodu. Jeszcze nie kupiłem tego wzmaka, nie chce się wkopać.

 

Dzięki za zainteresowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz nozki tranzystorow na gorze

po prawej stronie widac cyne, a po lewej juz nie

 

Masz rację, wygląda to tak jakby ktoś lutował od drugiej strony i nadmiar cyny przeleciał na drugą stronę. Ślady kalafonie tez widać.

post-6549-0-39141300-1335903180_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, to teraz jak dobry piec się wysypie, to na śmieci go ? Naprawa dobrze wykonana dyskwalifikuje sprzęt ? Dobrze, że ja GM-X922 nie wywaliłem na śmieci, tylko oddałem do Passata, bo pewnie jak bym zaczął dyskusję, czy warto naprawiać, to by posty poleciały: "weź go wywal, bo po co ci naprawiany wzmacniacz ?" :cisza: Zupełnie jak z 20 letnim autem, igiełką, nie bitym, nic nie stuka, nic nie puka, a przebieg w każdym takim aucie 100 tysięcy :mur1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tu w Pl nawet Chuck nie poznał technik naprawczych... Czesto wzmak jest naprawiany przez "pana elektromonta od pralek" i nieraz sie zdarza widziec wymieniony jeden tran zamiast pary... Nie dziw sie ze ludzie sie tego wystrzegaja...Tym bardziej ze co jakis czas mozna trafic nie ruszana sztuke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam wymienie wszystkie elementy i żaden z was sie nie skapnie ze byl robiony(nawet smd)...lutownica welerka cienka cyna(nie koniecznie),odsysacz umyje nitrem na koniec troche umiejętnosci i konia z rzędem kto pozna

tak więc nie zawsze fota pokaże co chcemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...