Skocz do zawartości

Opinie o Cougar 2000W


ADI_BOXER1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa.. wspaniała imitacja blaupunkta gta 360.. Wzmak zbudowany na koncówkach mocy ktore daja nam 15V na wyjsciu. Przy 4omach i spadku napiecia ten wzmak daje nam moc 4x50wat rms, a nie 125. Oparty na 2bezpicznikach 20A, zblizony jakosciowo i mocowo typowo do gta360, nawet specyfikacja w budowie jest bardzo zblizona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tyle rozumiesz ? Stawiam na 50 na kanał z dobrym wiatrem, takie zabezpieczenie prądowe 2 x 15 A powinno ci dać do myślenia, ale widzę, że się łudzisz... Jak kupisz, to się przejedziesz, ale wtedy nauczysz się na własnym błędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty... Naprawdę ? :rotfl: Takie 2 mostki, to może by starczyły na dsk, a na suba w tym momencie braknie kanałów :rotfl: Ten CP123 zje ten mostek z kopytami, dsk na przodzie również, będziesz miał po prostu mocno kiepski wzmacniacz, a granie będzie coś mi się zdaje naszpikowane przesterem, jak podkręcisz głośniej...Kup, a się przekonasz, bo widać, że liczysz na setki wat, w cenie bombonierki :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie zaczynałem od takich sprzęcików :) Moim pierwszym wzmacniaczem był... Sony xm14x-sd z nielubianej serii xplode :rotfl: Ale na pierwszy wzmacniacz obsługiwał sprzęt lepiej, jak 1800 watowy first :rotfl: Z tanich 4 kanałówek, mogę polecić Magnat Classic 480, Weconic VX-4270 - trafia się często na allegroszu, miałem taki na podmianki na mroźne zimy, bo kosztował tyle, co nic, a grał przyzwoicie i był nie powiem mocny klocek, Magnat podobnie. Kosztują niewiele, bo po prawdzie więcej jak 150 z przesyłką nie ma co dawać, ale chociaż waty jakieś mają prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak , dziś wszystko podłączyłem i różnica między GTA 260 a tym Cougarem jest jak niebo a ziemia. I wychylenie tuba ma prawidłowe a wszytsko ustawione na 3/4 mocy , aż się boję co by było gdybym kupił markowy wzmacniacz i dobre radio , a mam pytanie co do kondensatora czy mi się opłaca bo we wzmacniaczu to kontrolka przygasa xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup najlepiej cala baterie kondensatorow taka co do trafo sie wsadza zeby tanges czegos tam byl w odpowiednich granicach i wtedy stwierdzisz ze Cougar to mistrzostwo swiata na zawody pierwszej wody:) swoja droga ta Tuuuba tez pewnie ma 1/3 z tego co na niej napisane:) no ale jak to sie mowi "papier wszystko przyjmie":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...