Skocz do zawartości

ostrów wlkp - kalisz jest ktos? :)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

Ciekawi mnie czy jest ktos z moich okolic, czyli Ostrów wlkp, kalisz itd

 

Chcialbym posluchac czegos dobrego, a niestety nie znam nikogo poza ziomkami z tubami :)

Jestem w trakcie skrecania i konfigurowania sprzetu w aucie, chcialbym wiedziec "ktoredy podązam" czy droga jest sluszna .

 

Dlatego z miłą chęcią spotkam sie z kims kto tez poslucha mojej konfiguracji, i może podpowie to czy owo :)

 

Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o milo :) Ja rowniez raczkujacy :) ale sprzet juz gra. Podlaczony narazie przez oryginalna zwrotke, szukam optymalnego miejsca na wysokotonowe (juz chyba mam) wtedy podlaczam wszystko przez aktywke, dopiero zacznie sie zabawa :) Narazie dlubie zabudowe, panele, beda slupki itd. Najwiecej pracy wlasnie z tym badziewiem. Juz jedno zdejmowanie materialu bylo - nie polecam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twardogorze ostanio byłem na dobrej pizzy;)

 

 

Ale z innych rzeczy to ja praktycznie zawsze mam dwa auta w koźminie. Dwie noce w tygodniu spie w ostrrowie. Wiec jak bys chcial posluchac auta na lampach albo na calej f1nce, to możemy sie zgadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :)

Widze ze dobry temat! :)

Kolega Wau jezdzi tym co ma w avatarce? Juz lubie :)

Moje audio buduje w w124coupe, takze chetnie zobacze co i jak w secu!!!!

Co do Lamp i twojego audio, to stawiam duze whiskey za mozliwosc posluchania!!! Daj znac prosze tylko jak bedziesz w okolicy!

Zaraz dam ci namiary na priv.

 

A co do spotu, to moze w polowie maja??

ustalmy gdzie i kiedy, pewnie wiecej osob sie pojawi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po piątku się możemy zdzwonić.. nie będzie problemu. Mi dawano słuchać bez flaszek, więc się obędzie ;)

 

co prawda jutro będę miał i seca i cytryne w ostrowie, ale wolał bym nie dawać nikomu do sluchania bo w obu mam na próbe wrzucone inne piece których nawet nie słuchałem.

 

Na spota chętnie też podlece.

 

 

Auto w awatarze jest moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie weekendy mogą być oprócz tego z gliwicką wiosną... czyli 2-3.06

 

Uwielbiam organizacje spotów.... :) nigdy do nich nie dochodzi. A tak w sumie to pierwszy spot już był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah :) Dwu osobowy spocik uwazam za mega udany dla mojej skromnej osoby :)

Duzo cennych wskazowek, no i przedewszystkim mozliwosc posluchania naprawde czegos wybitnego dzieki koledze wau, troche mnie podkrecilo :)

 

Co do spotania, moze napiszcie mniewiecej jakie terminy wam odpowiadaja?

Pewnie weekandy. Moze jednak przyszly weekand?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bez przesady, jedno co mogę obiecać, że na bank dwa fajne systemy będą do osłuchania na ostrowskim spocie z czego jeden na bank nie mój.

 

Fajnie było...

 

trzeba ustalić coś i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...