Skocz do zawartości

Szukam wzmacniaczy ARC Audio SE


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za ta kase musza grac :D Przynajmniej nie bedzie to kolejny forumowy hit :] Ale jak to wszystkim wiadomo pieniadze nie graja.........Najwazniejsze ze cos tam "plumnknelo" Od tej pory moze byc tylko lepiej :ok:

oj Panie nie ma pytań, poważnie.... tweeter na razie siedzi w dziurze po sredniaku w slupku po 3 drogach wiec jest za nisko i nie tak skierowany. Poza tym jest aktywka a wole pasywke.... no i nie ma odpowiedniego fundamentu bo woofer (wg. trackera na DHL'u jeszcze w Hagen w DE). Ale jesli chodzi o jego gre to nie ma/bylo sie do czego przyczepic....

 

Co ten piecyk ma docelowo napedzac?

dokladnie jak Piotrek napisal 2-way Esotar'a2 (ale poki co jest tweeter tylko) woofer jakis inny :P aby cos juz gralo bo bez muzyki nudno w samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfred Hitchcock normalnie :)

mnie nie wypada poza tym to jest zamontowane j.w. wiec sporo może się poprawić ale tak jak z Januszem Bozykiem rozmawiałem (a propo przekazał zeby Pana pozdrowić :) ) nie był w stanie dokładnie określić tego tweeter'a ale no ile było to obiektywne bądź nie to określił to tak : że gra wysoko do końca ale nie ma tego szszszsz, sssssssy itd. charakterystycznego dla ScanSpeakowych tweeterow, z drugiej strony nie kończy się tak szybko jak Supremo (co mieli poprawić żeby nie popadał w to co Scan Speakowe granie). No jest po prostu akurat pomiędzy.... do bólu naturalny, i bardzo szczegółowy. Nie wiem na ile to sprawa tweeter'a a ile tez mu pomagał nowy wzmak (bo akurat taką konfiguracje bardzo sobie chwalą koledzy po drugiej stronie oceanu) ale najpierw było stwierdzenie kurde supremo bardziej szczegółowy a później w piosence Bregovicia z tej Tales and Songs from funerals and Weedings (chyba 3'ka) - słuchamy....... pewien moment - mowie cofnij delikatnie....... a później "słyszałeś jak wdech robi - powietrze wciągała po wykończeniu pewnego momentu" ?? :szok: - no masakra jednym słowem :D ale na razie wszystko w proszku - mówiąc dyplomatycznie....... jest potencjał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie jest klips i mozna bylo zrobic aktywke (ale nie jest zwolennikiem takiego podzialu) tak jak mowie coby ciszy w aucie nie bylo - no ale krecilismy galami zeby zlapac w miare optymalny podzial i wrzucilismy czasy no i jest fajnie :wink: poki co to tyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sam nie wiem

no dobra bi wiring (chyba) czyli 2 kanaly tweeter i 2 kanały woofery (jeden wzmak -4ch- SE4200 na przod) o ile dobrze pamietam to

bi amping to powiedzmy 2 wzmaki 2ch na tw i wf

bi-wiring to jeden wzmak 4channel kazdy z glosników pedzony z osobnego kanału (tw i wf) ale podzial na zwrotce pasywnej :D

 

może byc czy to jeszcze nie to? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz wiem kierowalem sie tym linkiem ARC AUDIO SE 2075 (ZAPCO,BRAX,STEG,XTANT) (2308184516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gdzie to sa dwa kanaly.Cena jest calkiem znosna.

 

Bity tluste jak Magda Gessler :wink:

 

bo to tez bardzo znosny wzmacniacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przetwornik będzie napędzał osobny kanał , zwrotnica pasywna ma za zadanie tylko podzielić pasmo :)

 

I będzie identycznie spełniac swoja rolę zasilana z dwóch wzmacniaczy sterowanych tym samym sygnałem .

 

bi-wiring to jeden wzmak 4channel kazdy z glosników pedzony z osobnego kanału (tw i wf) ale podzial na zwrotce pasywnej :D

 

może byc czy to jeszcze nie to? :P

Nie to , ale nad tym już możecie zjednoczyć siły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie identycznie spełniac swoja rolę zasilana z dwóch wzmacniaczy sterowanych tym samym sygnałem .

Nigdzie nie pisałem że będzie inaczej ;)

ja wymiękam (bo już o tej porze nie myślę) - idę spać bo jutro rano do pracy (ale może coś się pojawi jak jutro zajrzę na forum )

Spokojnie , masz mega wypaśny piec i bardzo dobre przetworniki , ogarnij to z głową i będziesz dłuuugo chodził z bananem ( aż dorośniesz do 3 dróg :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...