Skocz do zawartości

Wasze ulubione teksty piosenek


Marcin_090_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba soundtrack z Muminków.

 

:lol: :lol: :lol:

 

Grammatik - Pamiętam

 

Dobry kawalek :)

 

Jedna z nielicznych rzeczy ktore "lubie" w Warszafce to rap:

 

 

Tu to jest mistrzstwo, jakby tekst pisany pode mnie :D

 

 

 

Ogolnie jesli chodzi o sluchanie stricte tekstu to polecam tez Łone i plyty Mesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja tam lubię "Whisky" :) i bez podtekstu :!: Puścić czasem "Paw"ia. A na deser "Mała aleja róż"

Do tego wszystkie teksty z Soundtraku Queen of the Dammned pisane przez JD

i to co tworzy JB i Cage :P a zwłaszcza Belzeboss final song.

A ostatnio w ucho wpadło mi Florence and the machine - no lights no lights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalne i uniwersalne teksty mistrza Jacka Kaczmarskiego.

Wiesz co dobre :ok:

 

W życiu piękne są tylko chwile - przypominają się wieczory spędzone z przyjaciółmi przy ognisku daleko od domu, to były czasy :super:

 

Skazany na bluesa - zawsze gdy słucham tego utworku to kręci się łezka w oku (wspomnienia)

Czasami się łza przy tym kręci...

 

A Ja tam lubię "Whisky" :) i bez podtekstu :!: Puścić czasem "Paw"ia. A na deser "Mała aleja róż"

Jakoś ten Dżem trafia do ludzi..

 

 

Ale na zawsze pozostanie w pamięci:

"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic a nic, chwila, która trwa może być najlepszą z twoich chwil..."- Dżem "Do kołyski"

Ten najbardziej, ale wszystkie ich teksty uderzają do serca i zostają w nim.

 

Do tego jeszcze Nalepy: Modlitwa, Dbaj o Miłość, Kult - Arahja, Do Ani itd. i z troszkę innej beczki Pih - Echo (przypomina pewne niemiłe wydarzenie) i Przyjaciele (też wspomnienia) oraz OSTR - Mówiłaś mi i Sam to nazwij-na to co się teraz dzieje na świecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszafka rapu nie robi,zajmuje miejsca pracy a podatki opłaca w swojej wiosce.Nie myl proszę...

 

nie ogólniajmy prosze..... nie jestem z Warszawy, ale tu studiowałem, zameldowałem sie, dostałem prace, kupiłem z zoną mieszkanie, podatki płacimy obydwoje tutaj (wszystkie), blachy na samochodzie mam WIXXXXX i dzecko tez się tutaj urodziło i również jest zameldowane ......... jestem gorszy od rodowitego Warszawiaka?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu kawałek z osiedla jednego z forumowiczów...pozdro.

 

 

Nie trawie Jego muzyki.. A ten kawalek o Suzi to juz w ogole..

 

2 Pac - Keep Ya head up

 

http://www.youtube.c...h?v=HfXwmDGJAB8

 

Troche powiedzmy hipokryzji w tym kawalku, ale pomysl i tekst.. Dla mnie mistrzostwo!

 

TDF - Warszawski walczyk

 

 

Idealnie opisuje dzisiejsza sytuacje nt. trawy w PL :/ (na poczatku jest fristajl, normalny kawalek sie zaczyna gdzies 1:10) :)

 

I jeszcze:

 

3H/WFD - Szare dni

 

13. Warszafski Deszcz / Trzyha - Szare dni - YouTube

 

Szczegolnie zwrotka Tedego (ostatnia)..

 

Sokol - Dentysta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...