Skocz do zawartości

Hifonics Brutus BXi-6000D


wryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u niego z kontrolą przy 2 ohm? Można znaleźć coś lepszego w tej cenie wymagania 2kw w 2ohm dobra kontrola najlepiej klasa d

Wzmak przy 2ohmach ma bardzo solidne 2kW . Porducent podaje w zasadzie 2,2kW ale to nie zawszej jest prawda. Kwestia jeszcze konfiguracji w jakiej to gra (skrzyni przede wszystkim i co za tym idzie impedancji pod pobciążeniem). Generalnie możesz jednak założyć, żę 2kW masz z tego bezproblemowo. Jeśli chodzi o kontrole głośnika to przy 2ohmach nie masz tu żadnego problemu bo wzmacniacz jest stabilny spokojnie w 1ohmie, a my testowaliśmy go nawet na 0.75 i też dawał sobie radę, ale przy wyższym strojeniu oczywiście. Tu masz ewentualnie namiary na dość obszerny test wzmacniacza, gdzie możesz sobie sprawdzić jak wypada pod lupą: http://www.audiodesi...00D-X3ATLAS.pdf

Jeśli mowa o nowym wzmacniaczu jak napisałeś to jest to bardzo dobra cena. Upewnij się tylko, że produkt pochodzi z legalnego źródła bo możesz mieć potem problemy z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat założyłem bo miałem głośnik 15 / 900 rms i mi było mało łupania mam plan na 2 x 12 każdy po 1 kw no ale to plany, na razie robie rozeznanie. Zapytałem o kontrolę bo słucham dynamicznej muzyki techno hardtechno hardcore jak i wolniejszej hh czy jakiś dance dlatego szukam wzmacniacza który sobie dobrze z tym poradzi przy 2 ohm. alternatory widziałem na mechman bym miał wtedy 270a no ale nie do każdego samochodu tam mają. Wiesz może czy w każdym aucie da się zrobić solidne zaplecze prądowe i kto się podejmuje takich rzeczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatory widziałem na mechman bym miał wtedy 270a no ale nie do każdego samochodu tam mają. Wiesz może czy w każdym aucie da się zrobić solidne zaplecze prądowe i kto się podejmuje takich rzeczy?

No więc tak jak napisałem w 2ohmach ten Hifonics śmiga jak zły na mocy ok. 2kW. Co do pytania o prąd to w zasadzie każdy solidny warsztat car audio powinien ci zrobić prąd. Nawet jeśli warsztat nie ma na stanie akumulatorów, czy alternatorów to graty możesz sobie zawsze kupić na necie, a samo podłączenie powinni ci zrobić. Nie wiem skąd jesteś więc nie piszę nic konkretnie. W razie czego do stukaj na PW to będę mógł polecić warsztat blisko twojego miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...